M'B' - SK Aritma Praha B 4:0 (0:0)

AritmaStřešovice – ve 3. kole mistrovské soutěže jsme doma přivítali standardního soupeře – Aritmu Praha. Soupeř prohrál v Nebušicích (2:4) a následně doma porazil Řeporyje (4:1). Pro nás to bylo „vrácení se“ dva roky zpět do soutěže U19, protože soupeř byl převážně složen z hráčů ročníku 96 a 97, proti kterým jsme tehdy hráli. Rozsáhlá marodka v našem týmu nám dělala velké starosti, proto bych zde rád poděkoval Dolimu, který před svým zítřejším zápasem přišel na 60‘ a zejména Santimu, který před naším zápasem odehrál 90‘ za U19.

Na hodně rozbitém „travnatém“ povrchu se od počátku hrál velmi opatrný fotbal s minimem brankových šancí. Ve 12‘ Viktor Smejtek podklouzl před naším vápnem a dal šanci soupeři ke skórování, ale útočník soupeře minul naší branku. Ve 14‘ vysunul Petr Doležal Martina Vyskočila, ale toho vychytal brankář soupeře. Největší naší šanci v prvním poločase měl v 38‘ Martin Vyskočil, který nedokázal usměrnit centr Kirila Kokoreva mezi tyče.

Druhý poločas jsme začali aktivněji. V 50‘ zastavil obránce unikajícího Santiho jen za cenu žluté karty. V 52‘ jsme se již radovali z gólu – Jakub Peroutka sklepl na Petra Doležala, jehož centr na zadní tyči uklízí do branky Pavel Ferstl – 1:0. Naši kluci se „uklidnili“ a rodily se další šance – po přímém kopu Tomáše Obermajera míč cinkl o tyč a přímý kop Jirky Němce pak zastavilo břevno. V 65‘ vracel míč „do ohně“ Pavel Ferstl a Jakub Peroutka dal nádherný gól  halfvolejem, a ještě k tomu levou – 2:0. V 73‘ předvedl důrazný tah na branku z pozice pravého beka Pavel Ferstl, brankář jeho střelu vyrazil a Martin Vyskočil byl tam, kde měl být – 3:0. V 76‘ se po stejné straně proběhl do vápna Santi, přihrávku na Martina Vyskočila obrana ještě zablokovala, ale na dorážku Jakuba Peroutky již neměl soupeř nárok – 4:0.

 

Závěrem:

První poločas nic moc, ale ve druhé půli kluci dali zavzpomínat na loňskou „spanilou jízdu“ U19 a i výsledek proti soupeři z Vokovic byl podobný. Když jsme před utkáním řešili výrazné problémy se sestavou, rozhodně bych nečekal takto jasný výsledek. Věřím, že se marodi dají rychle do pořádku a tento tým bude ještě silnější.

Další mistrák hrajeme v neděli 18.9. na Kopanině s Přední Kopaninou „B“ od 17:00.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Jakub Turek

V poli: Jiří Němec, Viktor Smejtek, David Huleš, Pavel Ferstl, Jakub Peroutka, Tomáš Obermajer, Martin Vyskočil, Petr Doležal (59‘ Marek Rajniš), Kiril Kokorev (46‘ Santi Kuivalainen (81‘ Jan Světlík)) Marek Pliska.  

 

Střelci SKS v utkání:

52‘ Pavel Ferstl; 65‘, 76‘ Jakub Peroutka; 73‘ Martin Vyskočil

Zapsal - Libor Kašpar 11.9.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY