FC Přední Kopanina B - M'B' 1:2 (1:1)

Kopanina

Přední Kopanina – k dalšímu mistrovskému utkání jsme jeli na „horkou půdu“ na Přední Kopaninu. Soupeř začal sezónu docela dobře. Prohrál jediné utkání, a to s lídrem z Nebušic (2:3). Nám chyběly některé zraněné „mladé pušky“, zato „staří psi“ byli již kompletní.

Travnaté hřiště na Kopanině bylo po předchozích deštích docela podmáčené a hráčům dělal kluzký terén občas problémy. Od začátku to byla velmi opatrná partie s minimem šancí. Ve 20‘ jsme zapomněli na útočníka soupeře na levé straně našeho vápna a po faulu Miga se kopala penalta, kterou soupeř s přehledem proměnil – 1:0. Ve 23‘ po našem rohovém kopu zahrál soupeř „malou domů“, kterou vystihl Martin Kašpar a okamžitě „naslepo“ přihrává před branku, kde tušil Honzu Šulce, který zaznamenává již 4 branku (ve 4. kole soutěže, přičemž 1 zápas nehrál) – 1:1. Soupeř chtěl vedení ještě do poločasu zpátky a vytvořil si velký tlak, ale obrana v čele s Migem odolávala a zachránila nás tyč i břevno naší branky.

Druhý poločas již byl vyrovnanější, ale soupeř byl nebezpečný zejména ze standardních situací. V 69‘ vhazuje Pavel Ferstl aut, Martin Kašpar patičkou uvolňuje rozběhlého Jardu Malíka a ten propálil brankáře domácích – 1:2. Soupeř opět zvýšil obrátky, ale naši kluci „nezalezli“ a stále hrozili nebezpečnými kontry. V 86‘ měl soupeř další přímý kop z ideální pozice, ale Migo se vytáhl a střelu do šibenice zlikvidoval. Soupeři v závěru docházely síly a přes územní převahu již další brankovou šanci neměl.

                                                     

Závěrem:

Byl to zápas, kdy se nám nedařilo, nehráli jsme dobře, ale vyhráli jsme. Zatím asi nebude mnoho zápasů, kdy soupeře bez problémů „přejedeme“. Proto dovést podobné utkání, jako bylo toto, do vítězného konce bude čím dál tím důležitější. Velmi si cením zejména disciplinovanosti kluků a také toho, že se ve velmi důrazném utkání dokázali v důrazu soupeři vyrovnat.  

V dalším kole přivítáme doma ve Střešovicích lídra naší skupiny – TJ Sokol Nebušice, který dosud neztratil ani bod. Utkání začíná v sobotu 24.9.2016 od 16:30.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Jiří Němec, David Huleš, Viktor Smejtek, Pavel Ferstl, Jakub Peroutka, Tomáš Obermajer, Martin Vyskočil (65‘ Jaroslav Malík), Martin Kašpar (82‘ Kiril Kokorev), Marek Pliska (46‘ Martin Vodička), Jan Šulc (82‘ Jan Světlík).  

 

Střelci SKS v utkání:

23‘ Jan Šulc; 69‘ Jaroslav Malík

Zapsal - Libor Kašpar 19.9.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY