FK Řeporyje - M'B' 3:1 (2:1)

Reporyje

Řeporyje – v dalším kole mistrovské soutěže jsme jeli na hřiště FK Řeporyje. Soupeř byl v tabulce za námi a i proto jsme jeli toto utkání vyhrát. Postupně se nám sice hráči uzdravují, ale jejich tréninkové „manko“ je ještě hodně znát.

Od úvodu utkání jsme si vytvořili mírný tlak a po chybě domácích v rozehrávce, kterou vystihl Marek Rajniš, jsme otevřeli v 16‘ skóre – 0:1. Ve 20‘ viděl rozhodčí před naším vápnem faul a soupeřův hráč se parádně trefil – 1:1. Ve 26‘ jsme po našem rohovém kopu nechali úplně otevřenou obranu a soupeřův hráč šel od půlky v podstatě sám na branku – 2:1. Těsně před poločasem mohl vyrovnat Marek Rajniš, ale brankář vytěsnil na roh.

Ve druhém poločase v 52‘ navýšil soupeř skóre na 3:1. Kluci se snažili výsledek změnit, ale bylo z toho jen nastřelené břevno Martinem Kašparem v 70‘.

 

Závěrem:

Co k tomu říci – šance jsme měli, možná více jak soupeř, ale nedokázali jsme je využít. V této disciplině byl soupeř jednoznačně efektivnější.

Další mistrák hrajeme v sobotu 8.10. 16:00 doma se Satalicemi.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Petr Koutský (65‘ Kiril Kokorev) Viktor Smejtek, Jan Šulc, Pavel Ferstl (27‘ Martin Vyskočil), Jakub Peroutka, Tomáš Obermajer, Marek Rajniš (46‘ Lukáš Timko), Martin Kašpar, Marek Pliska (46‘ Jarda Malík), Martin Vodička (46‘ David Huleš).  

Připraven: Tomáš Doležal

 

Střelci SKS v utkání:

16‘ Marek Rajniš

Zapsal - Libor Kašpar 2.10.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY