M'B' – TJ SK Satalice 3:5 (2:1)

SataliceStřešovice – po dvou porážkách jsme chtěli nepříznivou bilanci změnit. Soupeřem nám byli hráči ze Satalic, kteří prohráli jen na Kopanině a v Nebušicích. Nám se rozrostla marodka již na 6 hráčů (Peroutka, Němec, Ferstl, Kašpar, Šperl, Vodička) + 2 přišli jen pro případ nutnosti (Pliska, Kokorev). Proto jsme povolali hráče z M“C“(Slabý a Gerschon) a z „2000“ (Hora, Doležal), kterým tady ještě jednou moc děkujeme za pomoc!

Utkání jsme zahájili dobře, vedli jsme v 10‘ 1:0. Přestože soupeř vyrovnal v 36’ na 1:1, dokázali jsme si do poločasu vzít vedení zpět 45‘ 2:1.

Na začátku druhé půle jsme během 8 minut obdrželi 3 branky (z čehož 2 po rohu) až na 2:4 a bylo již velmi těžké zápas otočit – podrobněji v přiložených videích.

 

Závěrem:

Souhlasím s kapitánem týmu „Obrem“, který po utkání řekl – „Kdybychom hráli špatně, tak bychom si porážku zasloužili. Nehrajeme však špatně, ale soupeř dává góly jednoduše a ze všeho.“ Dát doma 3 góly, nastřelit 4x břevno a prohrát o 2 góly – tak to je něco špatně – řekl bych, že asi v obranné fázi…… na což se musíme zaměřit.

Další mistrák hrajeme doma ve Střešovicích v sobotu 15.10. od 16:00 s TJ Sokol Stodůlky.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Petr Koutský (70‘ David Džunev), Viktor Smejtek, David Huleš, Jarda Hora (46‘ Jan Gerschon), Tomáš Obermajer, Tomáš Slabý (62‘ Jarda Malík), Martin Vyskočil, Lukáš Timko, Marek Rajniš, Jan Šulc.  

Připraveni: Marek Pliska, Kiril Kokorev, Tomáš Doležal.

 

Střelci SKS v utkání:

10‘ Lukáš Timko, 45‘ Martin Vyskočil, 90‘ Tomáš Obermajer.

Zapsal - Libor Kašpar 9.10.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY