M'B' – TJ Sokol Stodůlky B 4:0 (1:0)

Stodulky

Střešovice – po třech porážkách jsme udělali podrobnou analýzu videozáznamů z minulých utkání a nastoupili cestu „zpět“ do loňské sezóny U19 – tzn. vrátili jsme se ke stylu hry U19 z loňského roku, který slavil úspěch. Již upravené tréninky v týdnu ukázaly, kdo „na co má“ a hlavně kdo „chce“ a podle toho jsme poskládali sestavu. Soupeř nerozjel sezónu ideálně, ale poslední 3 zápasy vyhrál, a to i nad týmy, se kterými jsme my „klopýtli“ – Nebušice (4:2) a Řeporyje (3:1).

Z úvodního tlaku jsme gól nevytěžili, ale v 15‘ vrátil míč „do ohně“ náš nejmladší hráč (Jarda Hora) pro našeho nejstaršího hráče (Honza Šulc), který si ještě narazil o tyčku a následně otevírá skóre – 1:0. Kluci hráli poctivě zezadu, ale využívali každou možnost k nebezpečným protiútokům. Soupeř se dostal do 2 „pološancí“ až v závěru poločasu.

Druhý poločas jsme zahájili průnikem po pravé straně a krásnou rybičkou Jardy Malíka, kterou vytáhl brankář na roh. V 57‘ Martin Löwe vybojoval na půlce míč, Jarda Malík potáhl a přesně přihrál Adamovi Šperlovi, který prudkou ranou nasadil hned dvoje „jesle“ a zvyšuje – 2:0. Kluci se pak již uklidnili a soupeři již nepovolili žádnou šanci, naopak ještě přidali další branky. V 72‘ po rohu Martina Vyskočila s přehledem uklízí míč do sítě Honza Šulc – 3:0. V 88‘ obešel obránce Jarda Malík a uzavírá skóre – 4:0.

 

Závěrem:

Výkon naše týmu nebyl bez chyb, ale zlepšila se komunikace v týmu a zejména nasazení všech hráčů. Obranná fáze naší hry se výrazně zvedla i díky posunu Tomáše Obermajera na post stopera, o čemž svědčí i „nula“ na kontě Miga.

Další velmi důležitý mistrák hrajeme v Holešovicích, a to v sobotu 22.10. od 14:00 s lídrem naší skupiny - Loko Vltavín.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Jiří Němec, Petr Koutský, Tomáš Obermajer, Jarda Hora (46‘ Jaroslav Malík), Marek Rajniš (65‘ Marek Pliska), Jakub Peroutka (77‘ Viktor Smejtek), Martin Vyskočil, Petr Doležal (46‘ Martin Löwe), Adam Šperl (73‘ David Džunev), Jan Šulc.  

Připraven: Tomáš Doležal.

 

Střelci SKS v utkání:

15‘, 72‘ Jan Šulc; 57‘ Adam Šperl; 88‘ Jarda Malík.

Zapsal - Libor Kašpar 16.10.2016

 Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Fotky ze zápasu od Pavla Jiříka

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY