Loko Vltavín B - M'B' 3:2 (3:2)

loko vltavin

Holešovice – v sobotu jsme cestovali na hřiště lídra naší skupiny do Holešovic. Soupeř ztratil jediné bodu ve 2. kole v Řepích (2:3). Na druhou stranu jednalo se o tým složený z hráčů ročníku 96 a 97, se kterými jsme se jako SKS „97“ potkávali každý rok a naposledy jsme ztratili body před 5-ti lety zde v Holešovicích za remízu 2:2.

Na straně Střešovic vyběhlo na trávník sice „jen“ 5 hráčů ročníku „97“, ale věřili jsme, že na soupeře rozhodně máme. Začali jsme aktivně a v 9‘ si na osvobozující odkop Tomáše Mulače naběhl Adam Šperl a lobem překonává vyběhlého brankáře domácích – 0:1. V 16‘ si na „Českou uličku“ Lukáše Timka naběhl znovu Adam Šperl a blafákem si opět vychutnal domácího brankáře – 0:2. Věřili jsme, že utkání bude mít podobný průběh jako před týdnem (výhra 4:0), ale neměl. Právě naopak – naše obranná fáze nejenže navázala na „výpadek“ z utkání před 2-mi týdny (kdy jsme při vedení 2:1 se Satalicemi dostali během 8-mi minut 3 góly), ale dokonce stanovila nový rekord, když jsme dostali 3 branky již během 5-ti minut!!3:2. Takto také utkání skončilo.

 

Závěrem:

Další mistrák hrajeme doma ve Střešovicích v neděli 30.10. od 14:30 s AFK Slavia Malešice.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Jiří Němec, Viktor Smejtek (46‘ Petr Doležal), Tomáš Obermajer, David Huleš (68‘ Lukáš Vegricht), Marek Rajniš, Jakub Peroutka, Martin Vyskočil, Adam Šperl (80‘ Kiril Kokorev), Marek Pliska (46‘ Martin Löwe).  

 

Střelci SKS v utkání:

9‘, 16‘ Adam Šperl.

Zapsal - Libor Kašpar 23.10.2016

 

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY