SK Zbraslav B - M'B' 0:3 (0:1)

Zbraslav

Zbraslav – v sobotu jsme jeli na Zbraslav. Místní „B“ tým již má sestupové starosti, a proto se snažil posílit tým hráči z „áčka“– stoper Michal Žižka č.16 (kapitán „A“) a útočník Miroslav Král č.13. Zajímavostí je, že Zbraslav „B“ letos doma ještě ani jednou nevyhrála. My jsme však nechtěli být prvním týmem, který by zde prohrál. Z naší vítězné sestavy z minulého kola mohli nastoupit všichni, a tak jsme to taky tak nechali.

Na náročné travnaté ploše a za velmi pošmourného počasí jsme zahájili zápas. Leo Búžik - hráč Motorletu a znalec místních poměrů mi před utkáním sdělil, že dnes to budeme mít hodně těžký, protože domácí „posílili“. Na hrací ploše to však moc vidět nebylo. Od počátku se hrálo více na polovině domácích. V 14‘ Jakub Peroutka centruje do vápna domácích, Adam Šperl prodloužil a Martin Vyskočil zkušeně otevírá skóre – 0:1. Dál jsme se tlačili do zakončení a 100% šanci spálil Lukáš Timko, když z malého vápna vysoko přestřelil v podstatě prázdnou branku domácích. Po rychle rozehraném přímém kopu se málem do šance dostali domácí, ale Jirka Němec byl rychlejší.

I druhý poločas jsme byli aktivnější, ale stačila chvilka a z nenápadné akce domácích zazvonilo břevno naší branky. Soupeř se čím dál tím více tlačil do útoku, ale nutně tím otevíral vrátka ve své obraně. V 72‘ vysunul Tomáš Obermajer Honzu Šulce, kterého zastavil až brankář nedovoleným způsobem. Penaltu proměnil Tomáš Obermajer – 0:2. Pak nesmyslně fauloval hráč domácích u postranní čáry na naší polovině Jirku Němce a vysloužil si druhou žlutou kartu. V početní převaze jsme již věřili, že odvezeme 3 body. V 87‘ se pak nádherně trefil k tyči Martin Vodička – 0:3.

 

Závěrem:

Začínám mít pocit, že se náš tým již začíná správně „stmelovat“, což je vidět v komunikaci mimo hřiště, ale zejména pak na hřišti. Na jedné straně zkušenost a důraz „starších“ hráčů a na druhé straně rychlost a kreativita „mladých pušek“.

Jelikož vedoucí Vltavín doma remizoval se Satalicemi (1:1), ztrácíme na čelo tabulky „jen“ 7 bodů.  

Další mistrák hrajeme doma ve Střešovicích v sobotu 12.11. od 14:00 s FC Zličín „B“.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Jiří Němec, Petr Koutský, Tomáš Obermajer, Adam Šperl, Tomáš Slabý (88‘ David Huleš), Jakub Peroutka, Martin Vyskočil (79‘ Kiril Kokorev), Lukáš Timko (72‘ Martin Vodička), Marek Rajniš,
Jan Šulc (84‘ Marek Pliska).  

Připraven: Tomáš Doležal.

 

Střelci SKS v utkání:

14‘ Martin Vyskočil, 72‘ Tomáš Obermajer (p), 87‘ Martin Vodička.

Zapsal - Libor Kašpar 7.11.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY