M'B' - FC Zličín 'B' 1:2 (1:1)

ZlicinStřešovice – v předposledním kole podzimní části mistrovské soutěže jsme přivítali na domácí UMT soupeře ze Zličína. Zličín byl na průběžně poslední příčce tabulky s 9-ti body. V posledních 3 kolech však vždy bodoval – Remízy s Kopaninou (2:2) a v Nebušicích (3:3) a výhra nad Řeporyjemi (5:2). Nám se rozpadla obrana (nemohli nastoupit Tomáš Obermajer a Jiří Němec) a navíc jsme posilovali třemi hráči „A“ tým, který hrál 3 hodiny před námi.

Zároveň musím poděkovat za obětavost hráčům „A“, že nám přišli vypomoci – zejména pro Martina Charváta porce 2,5 hodiny hry musela být „výživná“.

Od počátku utkání jsme se tlačili dopředu a měli hned několik šancí, ale gól v brance hostů stále nepřicházel. Hosté měli jedinou šanci po nedorozumění v naší obraně, ale Martin Charvát hlavičkou vše odvrátil. Ve 30‘ se soupeř dostal do ojedinělého protiútoku a volný hráč měl spoustu času na zakončení – 0:1. O několik minut později mohlo být ještě hůř – po rohu soupeře se na penaltě ocitl úplně volný hráč soupeře, ale jeho bombu pod víko Migo výborně vyrazil na další roh. Ve 41‘ se konečně ujala naše kombinace a Honza Šulc s přehledem vyrovnává – 1:1.

I ve druhém poločase jsme měli šance, ale v 83‘ však přímý kop z půlky hřiště naše obrana podcenila a volný hráč soupeře opět překlápí vedení na stranu Zličína – 1:2. V závěru mohl ještě vyrovnat po přihrávce Martina Vodičky Marek Pliska, ale minul branku.

 

Závěrem:

Velká škoda – bylo vidět, jak moc nám chyběli zranění hráči (dlouhodobě i krátkodobě zranění). Musíme se z prohry oklepat a nepodcenit ještě poslední podzimní zápas. Pak by mělo být dost času na přípravu pro jarní část soutěže.

Poslední mistrák podzimu hrajeme opět doma ve Střešovicích v sobotu 19.11. od 15:00 se Sokolem Řepy.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Martin Löwe (86‘ Viktor Smejtek), Petr Koutský, Martin Charvát (60‘ Martin Vodička), Adam Šperl, Tomáš Slabý, Jakub Peroutka (86‘ David Huleš), Martin Vyskočil, Lukáš Timko, Marek Rajniš (73‘ Marek Pliska), Jan Šulc.  

Připraven: Tomáš Doležal, Kiril Kokorev.

 

Střelci SKS v utkání:

41‘ Jan Šulc.

Zapsal - Libor Kašpar 13.11.2016

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY