M'B' - TJ Sokol Řepy 2:2 (0:2)

Repy

Střešovice – v posledním kole podzimní části mistrovské soutěže jsme přivítali na domácí UMT TJ Sokol Řepy. Soupeř byl na průběžné 7. příčce zejména díky velmi nevyrovnaným výkonům. Dokázal však porazit jak vedoucí Vltavín (3:2), tak i třetí Aritmu (2:1). Nás potěšilo, že si za nás, na závěr podzimu, chtěli zahrát kluci „97“ z „Áčka“ – David Konejl a Lukáš Markvart (přestože měli dopolední utkání v nohách).

Začátek se nám vůbec nepovedl - 4‘ chyba ve středu naší obrany a soupeř se pohodlně ujímá vedení – 0:1. Pak kluci začali hrát a postupně jsme měli i šance – zejména hlavička Kirila Kokoreva z malého vápna volala po gólu. Ve 44‘ Kiril na malém vápně minul v dorážce skákavý balón a z protiútoku získal soupeř přímý kop z hranice našeho vápna (po ruce našeho brankáře ve vlastním vápně!?). Přesným obstřelem zdi navýšil soupeř vedení – 0:2.

Do druhého poločasu jsme poslali hned 3 další hráče ročníku „97“. Po zhruba deseti minutách druhé půle jsme změnili rozestavení a náš tlak se dále stupňoval. Očekávaného „kontaktního“ gólu jsme docílili v 68‘ po přesném centru Petra Koutského a lobu Adama Šperla – 1:2. Vyrovnání pak přinesla 85‘. Po velkém závaru ve vápně Řep se do míče opřel na hranici vápna Jakub Peroutka a jeho volej zastavila až síť branky – 2:2. I v dalších minutách jsme měli převahu, ale otočit výsledek se nám již nepodařilo.

 

Závěrem:

Tak máme podzim za sebou. Jsme na 4. místě s odstupem 12-ti bodů na postupové první místo.

Výkon týmu ve druhé půli tohoto utkání je dobrým výchozím bodem do zimní přípravy a následně pak do jarní části mistrovské soutěže.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Martin Vyskočil, Petr Koutský, Tomáš Obermajer, Adam Šperl, Jan Šulc, Jakub Peroutka, Kiril Kokorev (46‘ David Džunev), Lukáš Timko, Marek Pliska (46‘ David Konejl), Martin Vodička (46‘ Lukáš Markvart).  

Připraven: Tomáš Doležal, Viktor Smejtek.

 

Střelci SKS v utkání:

68‘ Adam Šperl, 85‘ Jakub Peroutka.

Zapsal - Libor Kašpar 20.11.2016

 

Názor druhé strany včetně videa akcí z utkání

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY