Slavoj Podolí B - M'B' 0:6 (0:2)

Podoli

Podolí – V neděli jsme zahájili jarní část mistrovské soutěže – 1.B třídu. Na podzim jsme soupeře doma těsně porazili penaltou z 87‘ (3:2). Díky naší velké marodce jsme využili možnosti dát poločasový prostor pro hráče „A“, kteří nejsou aktuálně v „A“ plně vytížení – Honza Kašpar a Lukáš Markvart. Oběma velmi děkujeme za výpomoc a Honzovi i za splnění přání Kouče: „Honzo, do poločasu dej dva góly a urči směr zápasu.“

Na velmi dobře připraveném přírodním trávníku na Kavčích horách jsme udeřili hned z první naší vážnější akce - 2‘ Tomáš Obermajer se uvolnil ve středu hřiště, dlouhým pasem vybídl Honzu Kašpara, ten se zbavil obránce a ostrou ranou na vzdálenější tyč nedal brankáři šanci – 0:1. Byl to pro nás velmi příjemný začátek, ale nejdůležitější bylo zlepšení celého týmu ve hře „dozadu“. Soupeř se snažil kombinovat, ale do vyložené šance jsme jej nepustili. Ve 30‘ zahrává přímý kop Jirka Němec a brankář domácích vyráží střelu konečky prstů na břevno. Ve 44‘ „orámoval“ své poločasové vystoupení Honza Kašpar, když přesný centr Jirky Němce hlavičkuje do protipohybu brankáře – 0:2.

Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Postupně již soupeř „nestíhal“ zachycovat naše rychlé náběhy, ale dlouho se stav neměnil. V 62‘ přetížená obrana domácích „namazala“ Adamovi Šperlovi a ten neměl se zakončením žádný problém – 0:3. Hned v 64‘ využil Adam přesného centru Jirky Němce, prosvištěl středem obrany a do prázdné branky zvyšuje – 0:4. Domácí se snažili vsítit aspoň čestný úspěch, ale ve druhém poločase jsme je téměř nepustili do našeho vápna. Naopak v 75‘ Lukáš Timko vyslal do volného křídelního prostoru Marka Rajniše a ten předložil „lahůdku“ pro Adama Šperla – 0:5, kterému tímto blahopřeji k hattricku! V 86‘ uzavírá skóre branka, která dokreslila herní převahu našich kluků – Viktor Smejtek centrem orazítkoval břevno, Kiril Kokorev patičkou dává „do ohně“, Adam Šperl se neukvapil a posunul na penaltu pro Tomáše Obermajera – 0:6.

 

Závěrem:

Úvodní utkání jara se nám povedlo. Nutno však říci, že soupeř přes veškerou snahu moc nebezpečný nebyl a vítězství nám tím hodně usnadnil. Jelikož vedoucí Loko Vltavín prohrál na Zličíně (2:5), snížili jsme ztrátu na první místo na 9 bodů, ale jsme stále čtvrtí.

Další utkání hrajeme doma s Miškovicemi - v sobotu 1.4. od 16:30.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Jiří Němec, Zdeněk Kříž, Viktor Smejtek, Martin Homola, Marek Rajniš (76‘ Kiril Kokorev), Tomáš Obermajer, Martin Vyskočil, Jan Kašpar (46‘ Lukáš Timko), Martin Vodička (46‘ Lukáš Markvart), Adam Šperl.

Připraveni: Tomáš Doležal.

 

Střelci SKS v utkání:

2‘, 44‘ Jan Kašpar; 62‘, 64, 75‘ Adam Šperl; 86‘ Tomáš Obermajer.

Zapsal - Libor Kašpar 26.3.2017

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY