M'B' - FC Miškovice 11:1 (8:0)

Miskovice

Střešovice – v dalším mistrovském utkání jsme přivítali tým z Miškovic. Měli jsme jim „co vracet“, když jsme na podzim přes velké množství šancí „jen“ remizovali 2:2. Přestože jsme i tentokrát měli opět trochu problémy se sestavou, a byli jsme rádi za výpomoc od Filipa Svobody, rozhodně převažovala dobrá nálada po výhře z minulého kola v Podolí.

To co se nám nepovedlo před půl rokem v Miškovicích, se nám v plné míře povedlo tuto sobotu – dát rychlé góly v začátku utkání, a to v míře vrchovaté - 19‘ – stav 5:0!! Pak již bylo o vítězi rozhodnuto. Všechna čest soupeři, že se za tohoto stavu „nesnížil“ k často vídanému „když máme prohrát, tak soupeře aspoň pořádně nakopeme“. Naopak soupeř předvedl ještě mnoho fotbalových „fines“, ale v tomto zápase „tahal za kratší konec provazu“.

 

Závěrem:

Blahopřeji Adamovi Šperlovi k dalšímu hattricku. Jestliže v minulém utkání (s Podolí“B“) je zvládl za 13 minut, tak tentokráte mu stačilo jen 10 minut. V týmu soupeře je mnoho výborných fotbalistů, ale na rychlost našich hráčů, a zejména na naši rychlou kombinaci dnes absolutně neměli. Chvílemi to připomínalo hru „kočky s myší“ a ne utkání Střešovice „B“ s Miškovicemi.

Další utkání hrajeme na Aritmě s Aritmou „B“ - v sobotu 8.4. od 13:00.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Jiří Němec, Zdeněk Kříž, Viktor Smejtek, Martin Vyskočil, Tomáš Obermajer, Lukáš Timko, Marek Rajniš (40‘ Filip Svoboda), Adam Šperl, Jan Šulc, Martin Vodička (62‘ Kiril Kokorev).

Připraven: Tomáš Doležal.

 

Střelci SKS v utkání:

2‘ Jiří Němec; 6‘,14‘,16‘,71‘,85‘ Adam Šperl; 19‘,38‘ Marek Rajniš; 34‘,40‘ Martin Vodička; 70‘ Filip Svoboda.

Zapsal - Libor Kašpar 2.4.2017

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY