M'B' - FC Přední Kopanina B 0:1 (0:1)

Kopanina

Střešovice – podzimní utkání na Kopanině jsme vyhráli 2:1 a pro objektivitu je nutné konstatovat, že jsme výhru udrželi hodně se štěstím (domácí tehdá nastřelili břevno, tyč a Migo předvedl několik výborných zákroků). Toto pondělí v našem týmu nemohl nastoupit Adam Šperl, který si odnesl z posledního utkání pohmožděný nárt pravé nohy.

Za deštivého počasí jsme nastoupili na domácí UMT. Od počátku to bylo velmi opatrný duel. Soupeř se zaměřil zejména na kvalitní obranu, ale využil každou příležitost pro rychlý protiútok. V 15‘ jsme nejdříve, po zaváhání na půlce, přežili rychlý protiútok, následně i nepřímý kop zhruba 5 m od naší tyčky. Když už jsme mysleli, že jsme z nejhoršího venku, přišel roh a střela z voleje hráče soupeře – 0:1. Naši se snažili tvořit hru, ale kvalitní obrana soupeře nám dělala problémy. V mnoha našich šancích chyběl potřebný „krůček“, nebo trocha „štěstíčka“. Naopak soupeř ještě dvakrát dlouhými loby orazítkoval břevno naší branky. Ani závěrečný tlak nám gól nepřinesl a proto také tentokrát zase soupeř vyhrál o gól na půdě soupeře.

                                                     

Závěrem:

Podle mne to byl přesně opačný zápas oproti podzimnímu souboji těchto soupeřů. Tentokrát naši kluci tvořili hru, ale neproměňování šancí je stálo všechny body, které v tomto utkání ztratili.

V dalším kole jedeme do Nebušic hrát s TJ Sokol Nebušice. Utkání začíná v sobotu 22.4. od 17:00.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Jiří Němec, Zdeněk Kříž, Jan Šulc (88‘ Viktor Smejtek), Martin Homola, Tomáš Slabý, Tomáš Obermajer, Lukáš Timko (36‘ David Džunev (69‘ Pavel Ferstl)), Martin Vyskočil, Marek Rajniš, Martin Vodička (46‘ Lukáš Poledník (81‘ Kiril Kokorev)).

Připraven: Tomáš Doležal

 

Střelci SKS v utkání:

0

Zapsal - Libor Kašpar 18.4.2017

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY