TJ Sokol Nebušice - M'B' 3:2 (1:0)

Nebusice

Nebušice – V sobotu jsme jeli do Nebušic sehrát utkání s aktuálně druhým týmem naší skupiny. V podzimním utkání jsme doma otáčeli z 0:1 na 2:1, abychom pak soupeři povolili 2 branky na 2:3. Za tohoto stavu byl rukama stažen ve vápně Lukáš Timko, ale rozhodčí penaltu pro nás neodpískal a z následné akce soupeř stanovil konečný výsledek 2:4. Věřili jsme, že podobný scénář se nebude opakovat… 

Soupeř z nás měl respekt a dlouho byla hra vyrovnaná. V 18‘ si výborně naběhl zkušený útočník soupeře, dostal přesnou přihrávku a bylo – 1:0. Pak se střídaly šance na obou stranách, ale výsledek se do poločasu nezměnil.

Ve druhém poločase nejdříve zakopl útočník domácích o vlastní nohu a k překvapení našich hráčů rozhodčí zapískal penaltu. Ondra v naší brance se však vyznamenal a penaltu vyrazil. Tento moment naše kluky zdravě „nabudil“ a zaslouženě otočili skóre – 55‘ se ve vápně dobře zorientoval Tomáš Obermajer a mířil přesně k tyči – 1:1, v 70‘ pak Tomáš Obermajer krásnou střelou z otočky upravuje – 1:2. Měli jsme i další šance, ale neproměnili. V 79‘ dal soupeř branku z krásné akce – 2:2. Naši kluci dál šli za výhrou, ale v 89‘ po naší chybě rozhodčí zapískal druhou penaltu (faul to byl, ale nevím, proč R napsal do zápisu, že šlo o “bezohledné podražení“- viz video), kterou soupeř již proměnil – 3:2.

   

Závěrem:

Velká škoda, za výkon ve druhém poločase si kluci bod/body zasloužili (i trenér domácích, bývalý ligový hráč Jaroslav Pospíšil řekl, že remíza by byla asi spravedlivější). Na druhou stranu je nutné uznat kvality, bojovnost a zejména zkušenosti soupeře.    

Další utkání hrajeme doma s Řeporyjemi - v sobotu 29.4. od 17:00.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondřej Pospíchal,  

V poli: Vojta Minařík, Zdeněk Kříž, Viktor Smejtek (31‘ Jan Šulc), Martin Homola (46‘ David Džunev), Marek Rajniš, Tomáš Obermajer, Tomáš Slabý, Martin Vyskočil, Pavel Ferstl (64‘ Petr Doležal), Martin Vodička (46‘ Lukáš Poledník),  

Připraveni: Tomáš Doležal.  

Střelci SKS v utkání:

55‘, 70‘ Tomáš Obermajer.

Zapsal - Libor Kašpar  25.4.2017

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Na závěr trocha humoru - „Uřvánkové“

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY