M'B' - FK Řeporyje 3:1 (1:0)

Reporyje

Střešovice – soupeř okupuje místa v dolní části tabulky. Na jaře je však doma 100%, a to porazil i druhé Nebušice (3:2). My jsme se chtěli po třech prohrách vrátit na vítěznou vlnu. Přestože jsme stále nemohli počítat s Adamem Šperlem, vrátili se do sestavy Jakub Peroutka, Jirka Němec i Tomáš Mulač.

Soupeře jsme od prvních minut přehrávali kombinační hrou, ale nedokázali jsme převahu vyjádřit brankově. Ve 14‘ se vápnem prohnal Marek Rajniš a od brankové čáry přesně přihrál Martinu Vyskočilovi – 1:0. Kluci se uklidnili a začali hrát svou hru. Bohužel v zakončení se nám nedařilo, naštěstí se nedařilo ani soupeři, a proto tímto výsledkem skončil i poločas.

Do druhé půle naši kluci vlétli jako vítr a hned v 48‘ si na přesný centr naběhl asi nejmenší hráč na hřišti - Jakub Peroutka a hlavou zvyšuje – 2:0. Měl jsem dojem, že utkání bude již jen „o kolik“, ale opak byl pravdou. V 52‘ po našem nedorozumění v našem vápně soupeř snižuje – 2:1. Zbytek zápasu pak byl docela nervózní. Přestože soupeř si větší šanci již nevypracoval, nám se dlouho nedařilo „pojistit“ výhru další brankou. Teprve v 82‘ Tomáš Obermajer využil otevřené obrany soupeře a předložil volnému Filipu Svobodovi branku na „stříbrném podnose“ – 3:1. Soupeř pak na zvrat v utkání již neměl.

 

Závěrem:

Přestože to stále není „úplně ono“, výhru jsme velmi potřebovali. Každopádně výhra byla podle mne zasloužená, protože naši kluci působili „fotbalověji“. Soupeři jsme tímto oplatili porážku z nešťastného utkání z podzimu.

Další mistrák hrajeme v pondělí 8.5. od 17:00 v Satalicích.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Pavel Ferstl (46‘ Jan Šulc), Zdeněk Kříž, Jiří Němec, Jakub Peroutka (82‘ Lukáš Poledník), Petr Doležal (46‘ Martin Homola), Tomáš Slabý, Marek Rajniš, Martin Vyskočil, Tomáš Obermajer, Lukáš Timko (67‘ Filip Svoboda),

Připraven: Tomáš Doležal

 

Střelci SKS v utkání:

14‘ Martin Vyskočil; 48‘ Jakub Peroutka; 82‘ Filip Svoboda.

Zapsal - Libor Kašpar 30.4.2017

 

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY