TJ SK Satalice - M'B' 1:0 (0:0)

Satalice

Satalice – na podzim jsme se stejným soupeřem prohráli doma 2:4 (2:1) a pamatujeme si, že ve druhém poločase jsme dostali 3 branky v rozmezí 8-mi minut. Tentokrát jsme však jeli do Satalic s úplně novou obranou (oproti podzimu). Soupeř byl před utkání bod za námi a my jsme chtěli, aby to minimálně takto zůstalo i po zápase.

První poločas se hrálo více na polovině domácích, ale zhuštěná obrana nás dlouho do žádné šance nepouštěla. Naopak z jednoho brejku šla střela soupeře těsně vedle naše tyče.

Obraz hry se ani ve druhém poločase nezměnil. Naši se snažili tvořit hru, ale bez překvapivého zrychlení, či kolmice. Soupeř čekal na rychlý brejk, který se mu v 70‘ podařil – 1:0. Podrobněji viz přiložená videa.

 

Závěrem:

Myslím, že naši kluci mohli tento zápas zvládnout výsledkově lépe, ale i to jsou pro ně zkušenosti.

Další mistrák hrajeme na Stodůlkách v sobotu 13.5. od 17:00 s TJ Sokol Stodůlky.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Jirka Němec, Zdeněk Kříž, Tomáš Slabý, Martin Vyskočil (63‘ Martin Homola), Lukáš Timko (67‘ Jan Šulc), Marek Rajniš, Jakub Peroutka, Pavel Ferstl, Tomáš Obermajer, Adam Šperl (77‘ Lukáš Poledník),

Připraveni: Kiril Kokorev, Tomáš Doležal.

 

Střelci SKS v utkání:

0

Zapsal - Libor Kašpar 9.5.2017

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY