TJ Sokol Stodůlky B - M'B' 1:1 (1:1)

Stodulky

Stodůlky – celý týden se hromadily omluvenky na tento zápas (Obr, Longr, Migo, Ferstl, Šperl, a pak i Bary). Nakonec jsme jeli na utkání s mladším dorostencem v brance a úplně novou sestavou. Na klidu nám nepřidalo vyjádření trenéra Nebušic (pro PFS), který v rozhovoru řekl, že: „Střešovice a Vltavín jsme ubojovali vůlí, jen Stodůlky nás přejely - 3:2.“

Od prvních minut bylo na naší straně vidět, že kluci v této sestavě a v tomto rozestavení hrají poprvé. Soupeř měl v první půlhodině převahu, kterou vyjádřil gólově ve 12‘ – 1:0. Další šance soupeře jsme přežili i díky zákrokům Toma Doležala v brance (jednou mu pomohla tyč). Ke konci poločasu jsme se začali dostávat do hry. V 43‘ vybojoval Honza Šulc na půlce míč a přesně vyslal Zdeňka Kříže, který si proti nejzkušenějšímu hráči soupeře mazácky poradil – 1:1.

Na úvod druhého poločasu jsme pro zranění (doufám, že drobná) museli střídat naše další dva klíčové hráče – Martina Vyskočila a Jirku Němce. V této situaci se však ukázala vnitřní síla mužstva a aktivní hrou si kluci zasloužený bod ze hřiště soupeře již pohlídali.

 

Závěrem:

Letos to bylo první utkání, ve kterém jsme ubojovali/ubránili bod. Díky velké absenci jsme dnes na náš útočný fotbal neměli, ale na druhou stranu naši kluci ukázali, že umí hrát i systém, který proti nám uplatňuje většina mužstev, pozorná obrana a rychlé protiútoky. Velkou pochvalu zasluhuje Tomáš Doležal (ročník 2000), který odchytal výborně svůj první celý mistrák v kategorii mužů a i díky jemu si odvážíme bod! – viz přiložená videa

Další mistrák hrajeme doma ve Střešovicích v sobotu 20.5. od 17:00 s lídrem naší skupiny - Loko Vltavín.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Doležal

V poli: Viktor Smejtek, Jiří Němec (52‘ Martin Vodička), Zdeněk Kříž, Tomáš Homola, Martin Vyskočil (46‘ Zdeněk Nosek), Marek Rajniš, Jakub Peroutka, Petr Doležal (60‘ Kiril Kokorev), Lukáš Poledník, Jan Šulc.  

 

Střelci SKS v utkání:

43‘ Zdeněk Kříž.

Zapsal - Libor Kašpar 14.5.2017

 

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY