M'B' - Loko Vltavín'B' 1:6 (1:2)

loko vltavin

Střešovice – v sobotu jsme doma přivítali lídra naší skupiny Loko Vltavín „B“. Soupeř potřeboval vyhrát, aby se přiblížil postupu do 1.A třídy. Na naší straně několik našich hráčů posilovalo „A“ v dopoledním úspěšném utkání a naproti tomu pár „dobrovolníků“ si přišlo z „A“ zahrát poločas za „B“.

Po opatrném začátku jsme se v 17‘ ujali vedení po pěkné hlavičce Viktora Smejtka – 1:0. Soupeř však z rychlých protiútoků nejdříve vyrovnal a pak se ujal i vedení – 1:2.

Do druhého poločasu jsme výrazně pozměnili sestavu a snažili se vyrovnat. Soupeř však využil naší otevřené obrany a postupně navyšoval skóre až na konečných 1:6.- podrobněji v přiložených videích

 

Závěrem:

Blahopřeji soupeři k vysoké výhře a také k pohlednému fotbalu. Po podrobném zhlédnutí videa musíme uznat, že přes prohru 1:6 nebyla naše hra zase tak špatná. V prvním poločase byl vidět na straně soupeře výrazný respekt. Ve druhém poločase soupeř navyšoval vedení, a tudíž hrál již uvolněně, ale přesto jsme nehráli (až na ty obdržené góly) úplně špatně ani v tuto dobu.

Další mistrák hrajeme v Malešicích v sobotu 27.5. od 17:00 s AFK Slavia Malešice.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Pavel Ferstl, Viktor Smejtek, Martin Vodička (46‘ Lukáš Veqricht), Jakub Peroutka, Tomáš Obermajer (70‘ Martin Vyskočil), Zdeněk Kříž, Kiril Kokorev (46‘ Adam Šperl), Lukáš Timko, Lukáš Poledník (46‘ Petr Doležal), Martin Löwe (46‘ Tomáš Kouklík).  

Připraven: Tomáš Doležal

 

Střelci SKS v utkání:

17‘ Viktor Smejtek.

Zapsal - Libor Kašpar 23.5.2016

 

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY