AFK Slavia Malešice – M'B' 1:9 (1:2)

Malesice

Malešice – po výsledkově nevydařeném utkání s Loko Vltavín jsme museli „zabrat“. Jeli jsme za velkého vedra do Malešic. Soupeře jsme sice porazili na podzim doma 6:2, ale na jaře posílil o zahraniční (zejména Ukrajinské) hráče a poslední 2 utkání vyhrál – Nebušice 4:0; Řeporyje 5:2 (i díky hráči č. 5 Hrechko, který zaznamenal 2x hattrick). Chtěli jsme jednoznačně neprohrát tento zápas, proto jsme povolali (přestože měli zápas v nohách) 3 hráče „A“ a 3 hráče U17, kterým tímto moc děkujeme.

V úvodu nás uklidnil gól již v 5‘ – 0:1. Ve 22‘ to bylo již – 0:2, ale do poločasu soupeř jednoduše snížil po standardní situaci – 1:2.

Jakmile jsme se „utrhli“ soupeři na - 1:4, bylo již po zápase a konečný účet se pak zastavil až na – 1:9. Zde bych rád poblahopřál Danu Legovi a Tomáši Doležalovi k první brance v MU v kategorii mužů, a zároveň bych vyzdvihl výborný výkon v obraně Jardy Hory - všichni mladší dorostenci – ročník 2000!!

 

Závěrem:

Výsledek úplně neodpovídá poměru sil na hřišti, ale soupeř po několika obdržených brankách ve druhém poločase za velkého vedra již moc nebránil a to byla „voda na mlýn“ našim pohyblivějším hráčům.

Další mistrák hrajeme doma se Zbraslaví „B“, a to v sobotu 3.6. od 17:00.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondřej Pospíchal

V poli: Jarda Hora, Zdeněk Kříž, Viktor Smejtek, Martin Vyskočil, Jakub Peroutka, Marek Rajniš (73‘ Tomáš Doležal), Martin Homola, Kiril Kokorev (61‘ Dan Lega), Martin Vodička (61‘ Lukáš Vegricht), Tomáš Mulač (46‘ Petr Doležal).  

 

Střelci SKS v utkání:

5‘, 22‘ Kiril Kokorev; 50‘, 67‘ Petr Doležal; 63‘ Martin Vodička; 75‘ Martin Homola; 78‘ Dan Lega; 82‘ Jakub Peroutka; 88‘ Tomáš Doležal.

Zapsal - Libor Kašpar 29.5.2017

 

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY