M'B' - SK Zbraslav B 8:0 (3:0)

Zbraslav

Střešovice – v sobotu jsme přivítali doma Zbraslav „B“. Tento tým jsme na podzim porazili 3:0 a věřili jsme, že vyhrajeme i doma na naší UMT. Soupeř na jaře venku ještě nevyhrál a patřila mu průběžná poslední pozice. Na naší straně jsme již nemohli počítat se Zdeňkem Křížem, který odjel pracovně na 3 měsíce do zahraničí.

Zápas jsme začali ideálně – hned po výkopu jsme se po levé straně, po ose – Jirka Němec, Kiril Kokorev a Martin Homola - dostali k centru po zemi a Tomáš Obermajer zakončuje - 1:0. V 17‘ zvyšuje Marek Rajniš na – 2:0. Soupeř byl evidentně zaskočený a naši kluci mohli dál i další branky, ale v koncovce jsme nebyli dostatečně důrazní. Až v 42‘ ukázal Martin Vyskočil, jak se zakončuje a bylo to – 3:0.

Ve druhém poločase jsme se dočkali až v 63‘, ale tento gól stál za to – k přímému kopu z 20m se postavil Jirka Němec a krásně zvyšuje – 4:0. Pak již kluci navyšovali skóre v pravidelných intervalech až na konečných – 8:0.

 

Závěrem:

Poslední tým naší skupiny nijak „nezazlobil“ a naši kluci si došli pro zasloužené vysoké vítězství. Aktuálně jsme tedy na 4. místě tabulky o skóre před Kopaninou.

Předposlední letošní mistrák hrajeme v neděli 11.6 od 17:00 na Zličíně s FC Zličín „B“.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondra Pospíchal

V poli: Jiří Němec, Jarda Hora, Jan Šulc, Jakub Peroutka (46‘ Zdeněk Nosek), Marek Rajniš (46‘ Filip Svoboda), Martin Homola, Martin Vyskočil (66‘ Tomáš Slabý), Tomáš Obermajer (66‘ Adam Šperl), Kiril Kokorev (81‘ Tomáš Doležal), Martin Vodička.

 

Střelci SKS v utkání:

1‘ Tomáš Obermajer; 17‘ Marek Rajniš; 42‘, 72‘ Martin Vyskočil; 63‘ Jirka Němec; 75‘ Kiril Kokorev; 81‘ Martin Homola; 89‘ Adam Šperl.

Zapsal - Libor Kašpar 4.6.2017

                                                                                      

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY