FC Zličín 'B' - M'B' 3:1 (1:0)

Zličín – za úmorného vedra jsme nastoupili v neděli od 17 hodin na trávě na Zličíně. Soupeř se již v minulém kole „zachránil“, ale rozhodně chtěl zopakovat výsledek z podzimu, kdy nás ve Střešovicích porazil (2:1). V obraně jsme kromě Zdeňka Kříže, nemohli počítat i s Jirkou Němcem (velká tržná rána na obočí se mu dobře hojí, ale nemělo cenu riskovat další „otevření“).

Přes velké vedro se hrál docela „atletický fotbal“. V 18‘ jsme zaspali rozehraný roh soupeře a volný hráč se nádherně trefil k tyči – 1:0. Pak se probudili naši kluci, ale brankář soupeře měl snad magnet v rukavicích, protože všechny šance končily u něj.

Druhý poločas jsme zahájili náporem a v 58‘ jsme zaslouženě vyrovnali Martinem Homolou – 1:1. Bohužel hned za 2 minuty jsme opět prohrávali po rychlém protiútoku soupeře – 2:1. Výsledkovou tečku za utkáním udělal soupeř po autovém vhazování a naší nedůslednosti – 3:1.

 

Závěrem:

Nebylo to z naší strany tak špatné utkání. Na šance jsme soupeře možná i přehráli cca 10:6, ale soupeř dokázal každou druhou šanci proměnit v branku, což se nám rozhodně nepovedlo.

Poslední mistrák této sezóny hrajeme v Řepích v sobotu 17.6. od 10:30 se Sokolem Řepy.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač

V poli: Jan Šulc, Tomáš Slabý, Viktor Smejtek, Martin Vyskočil, Marek Rajniš, Jakub Peroutka (46‘ Zdeněk Nosek (60‘ Filip Svoboda)), Martin Homola, Tomáš Obermajer, Martin Vodička (46‘ Adam Šperl), Kiril Kokorev,

Připraven: Tomáš Doležal.

 

Střelci SKS v utkání:

41‘ Martin Homola.

Zapsal - Libor Kašpar 13.6.2017

 

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY