TJ Sokol Řepy - M'B' 3:5 (1:2)

Řepy – v posledním kole mistrovské soutěže jsme jeli do Řep zahrát si na ideálně připraveném „heboučkém“ trávníku za velmi příjemného počasí. Museli jsme šetřit několik našich hráčů pro odpolední zápas „A“, a současně jsme nemohli použít některé hráče z „C“, které hrálo další den důležité utkání. Proto trenér sáhl k jedinému možnému řešení – povolat starší a zejména mladší dorostence!

První poločas byl vcelku vyrovnaný a soupeř měl i více vyložených šancí, které však nedokázal proměnit (až na jednu), přesto jsme vyhráli poločas 1:2 po gólech Martina Vodičky v 17‘ a Kirila Kokoreva z 42‘.

Do druhé půlky jsme poslali „mládí“ a přes velkou nezkušenost z utkání v kategorii „mužů“ se rozhodně nenechalo zahanbit. Naopak kluci ukázali velkou bojovnost a výsledkem bylo navýšení skóre mezi 72‘ a 79‘ až na 1:5. V závěru soupeř přece jen korigoval na konečných 3:5.

 

Závěrem:

Přestože jsme dohrávali utkání s týmem, jehož průměrný věk byl pod 20 let, dokázali jsme zvítězit v tomto posledním utkáním soutěže a oplatili soupeři remízový výsledek z podzimu ve Střešovicích.

 

Tak máme další ročník mistrovské soutěže za sebou. Skončili jsme na 4. místě s odstupem 7-mi bodů na třetí místo. Jelikož se tuto sezónu vytvářel v podstatě nový „B“ tým, je umístění odpovídající. Věřím, že v této sezóně jsme nasbírali potřebné zkušenosti a příští rok zaútočíme na postupovou příčku.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Tomáš Mulač (65‘ Tomáš Doležal)

V poli: Jarda Hora, Tomáš Slabý, Viktor Smejtek, Martin Homola, Marek Rajniš, Tomáš Obermajer (46‘ Přemek Kučera), Martin Vyskočil (46‘ Dan Lega), Adam Šperl, Martin Vodička (57‘ Jan Kopecký), Kiril Kokorev (46‘ Lukáš Lehner).

 

Střelci SKS v utkání:

17‘ Martin Vodička; 42‘ Kiril Kokorev; 72‘, 79‘ Adam Šperl, 76‘ Jan Kopecký.

Zapsal - Libor Kašpar 20.6.2017

 

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Názor druhé strany

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY