M´B´ - Sokol Stodůlky 3:1 (3:1)

Úvodní slovo - Nová sezóna 2018/2019 začíná. Sestava rezervy v otazníkách. Nové trenérské duo a jejich první mistrovský vstup. Úvodní slovo ze dne 11. srpna jsme zapsali proti rezervě Stodůlek.

Úvod zápasu můžeme považovat za vydařený. Nasadili jsme tempo, které pro soupeře bylo příliš vysoké a velmi brzy začaly přicházet rohové kopy i šance.

8´: Vstřelili jsme vedoucí branku. Nestandardně rozehraný přímý kop Rotheho a Vodičky se vůbec nepovedl, jenže míč se odrazil k Minaříkovi a jeho centr akrobaticky rybičkou úspěšně zakončil Kouklík.

( 1:0)

15´: Náš tlak pokračoval a vyústil v další gólovou příležitost v podobě pokutového kopu. Vodička úspěšně napadal brankáře, odebral mu míč a ten ho musel faulovat. Penaltu však zahodil Rothe střelou mimo tyče.

21´: Neproměněná penalta a nečekané vyrovnání nás trochu zaskočilo. Srovnání přišlo v 21´z ničeho nic. Prohraný souboj jeden na jednoho a povedená střela z úhlu o břevno. Střelcem se stal Šagala. (1:1)

33´: Po odehrané půlhodině jsme opět našli pevnou zem pod nohami a náš tlak začal opět narůstat. Po ose Ferstl – Zvolenský – Vodička – Rothe jsme se opět ujali vedení. Povedenou souhrou Rothe odčinil neproměněný pokutový kop. (2:1).

38´: Poslední velká šance hostů. Z bezprostřední blízkosti čelil superšanci Šilhavý. Jeho skvělý reflex však vyrovnaní nepřipustil.

41´: Jsme zahráli rychlý protiútok, přihrávku do hrotu Vodička adresoval našemu stoperovi Brantalovi, ten však mířil těsně vedle.

43´: Ferstl využil koridor mezi beky a Kouklík se zorientoval skvěle. (3:1)

Nakonec vydařený první poločas dokládá oi poměr rohových kopů 8:2.

Druhý poločas měl být o přidání čtvrté branky. Soupeř působil neškodně a my ve druhém poločase taky. Takže čas plynul a plynul, až uplynul. I Rozhodčí vyhodnotil, že není potřeba nastavit ani minutu, přestože byla asi dvouminutová občerstvovací pauza.

Branky: 8´+ 43´Kouklík, 33´ Rothe, (15´ Rothe neproměnil pokutový kop)

Hráč zápasu: č. 14 Tomáš Kouklík

Sestava SKS: Šilhavý - Nosek, Krpata, Brantal, Dolínek – Ferstl, Rothe, Minařík, Zvolenský – Kouklík, Vodička (kapitán) 
Trenér: Radek Trhlík

Vedoucí: Stanislav Zizzé Žuček

Střídali: Kokarev, Syrový, připraven: Patočka

Hráč zápasu Tomáš Kouklík
Před zápasem slíbil, že vstřelí dvě branky. To se mu povedlo už během prvního poločasu, přesto mohl přidat ještě další dvě. Takto zhodnotil zápas: " První půli jsme byli jasně lepší, nedali jsme penaltu, nakonec se nám ale podařilo odskočit na dvě branky. Druhá půle už byla všelijaká, soupeř naštěstí vůbec nezlobil."

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY