M´B´ - Sokol Řepy 6:0 (3:0)

3. level - Třetí zápas. Bez kapitána. V záři radostné novinky. Poprvé na domácí trávě v této sezóně. S tradiční vůlí vyhrát. Nakonec šest gólů, šest střelců.

Martin Vodička, kapitán B týmu, se místo zápasu dočkal radostného souboje v porodnici, kde na svět přišla dcera Stela. Obrovská gratulace. Radostnou novinu jsme se dozvěděli při rozcvičování, takže hned v první minutě jsme mohli gratulovat dárkem fotbalovým, tou byla rychle vstřelená branka.

1´ Konkrétně po rohovém kopu Löweho se ke střele dostal Kopecký a o dorážku se postaral Kašpar. (SKS 1:0)

10´ Po centru z pravé strany, hráč Řep srazil míč rukou a dostali jsme příležitost v podobě pokutového kopu. Kopecký ji zahrál prachbídně, naštěstí dostal druhou šanci v podobě dorážky, to již nezaváhal. (SKS 2:0)

14´ Jediná branková příležitost soupeře. Po rohovém kopu soupeř přesně hlavičkoval a Šilhavý by byl bez šance. Jenže na brankové čáře stál Löwe a míč z branky vyhlavičkoval.

Následujících dvacet minut jsme předvedli plejádu nejrůzněji zahozených šancí. Významnou roli v ní sehrál Kokarev, nejdřív pálil z boku do brankáře Hermana, pak ho nedokázal překonat v sólovém nájezdu. Ten si vyzkoušel i Štyks, po něm Ferstl a z dorážky opět neuspěl Kokarev.

34´ Do samostatného nájezdu se opět dostal Kokarev, jeho neproměněnou šanci však uklidil do sítě Kouklík. (SKS 3:0)

48´ Po přestávce jsme vstřelili rychlý gól. Kouklík ve středu hřiště zachoval klid a přesnou kolmicí vyslal na zteč Štykse, který již nezavál a podél brankáře navýšil. (SKS 4:0)

54´ Po rohovém kopu z Rotheho kopačky se z voleje trefil Ferstl. (SKS 5:0)

62´ Brankář Herman neunesl vše, co se na hřišti odehrávalo a vylil svou zlost vulgárním způsobem směrem k rozhodčímu. Nebylo divu, že vyfasoval červenou kartu.

84´ Poslední střelecký zápis si napsal sám Dolínek. Z pozice stopera prošel středem hřiště až na hrot a střelou napříč trefil přesně. (SKS 6:0)

Zápas očima hráče utkání Jana Kopeckého

Od začátku jsme plnili vše, co jsme měli. Hráli jsme organizovaně, byli jsme produktivní a drželi míč. Soupeře jsme nepouštěli do šancí a využívali jsme rychlosti na křídlech. Druhá půle byla už ve velkém klidu. Zápas jsme zaslouženě vyhráli. Hrálo se dobře, bylo dost prostoru. Sice jsem nedal penaltu, naštěstí vyšla dorážka, tak jsem za to rád.

Branky: 1´Kašpar, 10´Kopecký, 34´Kouklík, 48´ Štyks, 54´ Ferstl, 84´Dolínek

Hráč zápasu: č. 9 Jan Kopecký


Sestava SKS:

Šilhavý (kapitán mužstva) – Löwe, Minařík, Dolínek, Ferstl – Kašpar, Kopecký, Rothe, Štyks, - Kouklík, Kokarev (Trenér: Radek Trhlík, Vedoucí: Stanislav Zizzé Žuček)

Střídali: Hudec, Patočka, Morgenstern, Obermajer

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY