FC Přední Kopanina ´B´ - M´B´

4. level - Poprvé v sychravém počasí. Poprvé silný soupeř. Poprvé v pozici prohrávajícího týmu. Poprvé proměněný pokutový kop.

V lepené sestavě jsme do zápasu nevstoupili nejlépe. Nedařila se rozehra. Soupeř hrál tvrdě a důrazně, zápas řídil mladý začínající rozhodčí, který svými výroky zvedal emoce na obou lavičkách. Finální dělba bodů vzhledem k průběhu zápasu je spravedlivá, první poločas víc vyzníval pro domácí, druhý víc pro nás.

4´ Naší rozehrou od branky jsme soupeři nabídli megašanci, skvělým zákrokem do zápasu vstoupil brankář Patočka.

7´ Dva dobré útočné náznaky si připsal kapitán a čerstvý otec Vodička, k zakončení chyběl krok

13´ První branka. Na naší levé straně rozhodčí pustil sporný zákrok v náš neprospěch a soupeř kontroval do otevřené obrany, na konci akce Vik dorážel míč do prázdné branky. (1:0 FCPK)

21´ zvedla emoce na domácí lavičce. Rozhodčí odpískal v náš prospěch penaltu nepenaltu. Vodička trochu se štěstím pokutový kop proměnil. (1:1)

38´ Nebezpečnější Kopanina se prosadila tentokrát po naší pravé straně. Na centr Vika Patočka sice dosáhl, bohužel míč pouze zbrzdil a Boček to měl s dorážkou už poměrně snadné. (2:1 FCPK)

Druhý poločas už nepřinášel pravidelné vzruchy před brankami, víc se hrálo ve středu hřiště. Ojediněle se objevil náznak příležitosti na jedné či druhé straně.

80´ Půl minuty po vystřídání dostal příležitost odčinit zahozené šance z posledního zápasu střídající Kokarev. Brantal totiž skvěle předskočil ve středu hřiště protihráče a vzápětí nasměroval svou kolmici do ideálního prostoru. Kokarev vystřelil důrazně, především však přesně. (2:2)

Branky: 21´Vodička (pokutový kop), 80´Kokarev
Sestava SKS: Patočka – Němec, Brantal, Dolínek, Nosek – Štyks, Minařík, Löwe, Ferstl – Vodička, Kouklík

(Trenér: Radek Trhlík, Vedoucí: Stanislav Zizzé Žuček)

Střídali: Kozyhr, Šperl, Kokarev, nezasáhl Doležal T.

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY