MB – Sokol Cholupice 0:1 (0:0)

Střešovice - 5. Level: Opět doma na trávě. Dva zranění rozhodčí. 4 vstřelené branky. První prohra. Půl hodiny před zápasem byli v kabině rozhodčích ještě čtyři sudí. Jenže. Jednoho bolela noha natolik, že nemohl odmávat na lajně další zápas. Druhý si špatně šlápl a rovněž ho pobolívala noha. Takže oba s úsměvem opustili areál a my řešili rozhodčího lajka. A jak se říká, za dobrotu na žebrotu….

Od první minuty byl zápas víceméně v naší režii, byli jsme aktivnější, fotbalovější i nebezpečnější.

12´ V prvních 20 minutách jsme soupeře svírali kolem jejich velkého vápna. Parádní akci po několika narážečkách proměnil Kašpar v branku. Ta nakonec neplatila pro ofsajd, který se nám však příliš nezdál.

20´ V tlaku jsme pokračovali. Po brutálním faulu na Löweho, který s fialovým kotníkem musel vystřídat, a za který soupeř byl potrestán pouze volným kopem. Přesto jsme tento kop nasměrovali na zadní tyč, míč prodloužil bránící hráč a Vodička vstřelil naši druhou branku. Asistent se opět rozhodl nesprávně zvednout praporek a i druhá branka neplatila.

25´Jsme byli blízko k vedoucí brance, náš tlak vrcholil a po další skvělé souhře se před brankou ocitl Vodička, který zblízka napálil břevno.

30´ Poprvé se do útočení zapojili i hosté. A hned nebezpečně. Nejdříve trefil břevno Schwank, poté se do šance dostal ještě Štoček.

35´Jsme opět předvedli povedenou akci, na jejímž konci byl Vodička a svou šanci proměnil. Opět asistent zvedl praporek a opět ofsajd, tato situace velmi pravděpodobně ofsajdem byla.

38´Jsme nabídli čuchnutí soupeři sami. Pospíchal v brance zbrkle rozehrál a dostal soupeře do obrovské šance. Vzápětí však sám Pospíchal tuto šanci bravurně zneškodnil.

V poločase se nám asistent omluvil za jeden ofsajd, který nebyl a měl být gól. Vzápětí však dodal, že jsme v 1.B třídě, a že musíme očekávat, že i rozhodčí budou chybovat.

49´Jsme opět začali aktivně, po další pohledné akci nebezpečně hlavičkoval Šperl.

55´ Po levé straně jsme se dostali do vápna, ostrý centr po zemi od brankové čáry na malé vápno, kde nadvakrát doklepl do sítě Kašpar. Pro změnu si vzal slovo hlavní rozhodčí a gól neuznal pro ofsajd, který rozhodně nemohl být.

60´ Dosavadní průběh nám sebral energii a soupeř naopak začal ožívat. A dopředu rozhodně uměl být nebezpečný. Hlavičku Schwanka likvidoval Pospíchal excelentním zákrokem.

79´Rozhodčí nás v tomto zápase doslova popravili. V této situaci se zapomněli oba stopeři Cholupic a středem hřiště se k náběhu dostali dva naši hráči, kteří si naběhli z vlastní poloviny a ocitli se v sólo nájezdu na brankáře. Hlavní rozhodčí se asi podivil nestandardní situaci a pro sichr opět písknul ofsajd.

82´ Nakonec se stalo to, co se často děje. Soupeři se povedla útočná akce, parádní zakončení pod břevno předvedl Štoček a soupeř se ujal vedení 0:1.

Reagovat už jsme nedokázali, soupeř beztrestně přerušoval hru a zakopával míče, což bez mrknutí oka rozhodčí přecházeli. Srba po odpískání odkopl míč, za což dostal žlutou kartu, vzápětí však byla odvolána, protože si vystačil s odpovědí, že míč byl měkký a dočkal se dokonce omluvy od rozhodčího. A po zápase slyšet komentář od rozhodčích tom, že vyhrál ten, kdo dal víc gólu, je přinejmenším netaktní, když jsme vstřelili čtyři branky. Nu, nenaděláme nic. Dobrý zápas, nezasloužená porážka.

Sestava SKS:

Pospíchal – Löwe, Hora, Dolínek, Nosek – Kašpar, Kopecký, Kozyhr, Ferstl – Vodička, Morgenstern

(Trenér: Radek Trhlík, Vedoucí: Stanislav Zizzé Žuček)

Střídali: Šperl, Kokarev, Krejčí, nezasáhl Doležal T.

Žuček Stanislav

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY