FK Řeporyje - MB 4:1 (4:0)

Řeporyje - 6. level: Prvopoločasová poprava. Lekce z efektivity. My jsme hráli, soupeř měl šance a dával góly. Poslední zápas jsme skončili slovy: „tak to je.“ A touto větou jsme vlastně zahájili a pokračovali v Řeporyjích.

Ve 12 lidech se nám přesto podařilo poskládat slušnou sestavu a na hřišti to bylo znát. Snažili jsme se o kombinační a pohledný fotbal, dostávali jsme se k mnoha centrům ze strany, měli jsme šest rohů v prvním poločase, jenže do zakončení jsme se dostali sporadicky. Soupeř příliš u nohou míč neměl, jenže pokud ho měl, bylo z toho vždy ohrožení naší branky. My jsme mohli mít i 70% držení míče, soupeř však vyhrál 8:1 na šance. Na držení míče se nehraje.

5´ U našeho vápna zahrál hráč Řeporyj viditelně rukou, rozhodčí ruku odpískal, chtěli jsme rychle rozehrát, jenže rozhodčí k překvapení všech ukázal, že se kopat bude proti nám. Hráčco zahrál rukou jen sklopil hlavu a nepřiznal se. Po rozehraném centru se k dorážce dostal Štěpánek a domácí vedli. 1:0

20´ Po chybné rozehrávce Brantala se na vlastní půlce rychle zorientoval Pánek, jednoznačně nejlepší hráč utkání, a vyzkoušel lobovat našeho brankáře z poloviny hřiště. Přestřelil možná o pouhý metr.

24´ Po patnácti minutách se soupeř dostal na naší poloviny. Jejich brejk měl pro nás však katastrofické následky v podobě dorážky Pánkem do prázdné branky. 2:0

28´ Přišel další hřebíček do naší prvopoločasové rakve. Vaclavíček se zorientoval v našem vápně nejlépe a bylo to o tři branky. 3:0

42´ Na závěr se ještě podařilo Pánkovi krásně zakroutit přímý kop do horního růžku. 4:0

Tvrdit, že jsme v prvním poločase byli lepším týmem a prohrávat 4:0, to nezní příliš přesvědčivě. Přesto jsme si řekli, že by to mohlo jít zdramatizovat. Zvýšili jsme obrátky a v první čtvrthodince nás z brejků soupeř mohl minimálně čtyřikrát ztrestat. Jednou nás zachránila tyč. Pak jsme přestali hrát, chyběli už síly a bylo po zápase.

61´ Skoro z poloviny rozehrávaný kop napálil Krpata do vápna tak šikovně, že zamířil do horního rožku pěkně po anglicku, o tyč. 4:1

Dvě porážky v řadě nám způsobují pád tabulkou dolů. Další zápas s Bílou Horou musíme už zase vyhrát.

Sestava SKS:

Patočka – Jelínek, Krpata, Brantal, Löwe – Šperl, Kopecký, Minařík, Kokarev – Vodička, Mikš

(Trenér: Radek Trhlík, Vedoucí: Stanislav Zizzé Žuček)

Střídali: Vyskočil

Žuček Stanislav

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY