MB - Sokol Bílá Hora 3:3 (1:1)

Střešovice - 40´zápasu jsme řešili, kolik gólů jim dáme. Na domácím hřišti, v dobré sestavě, brzké vedení, vše nám hrálo do karet. V 90´jsme odvrátili blamáž.

Už v 6´se blýskl svou oblíbenou zasekávačkou Kopal. Naštěstí udělal jen jednu a vystřelil přesně k tyči. 1:0. Drželi jsme soupeře na jeho polovině a přicházely náznaky šancí a mnoho dobře rozehraných akcí.

Ve 42´však zachyboval špatně trefeným míčem Dolínek a soupeř se ocitl v obrovské šanci. Pospíchal vyběhl před hranici vápna a nepovedený lob ho zasáhl do roztažené ruky. Červená karta a trestný kop. Dopadlo to pro nás nejhůř, jak mohlo. Do branky musel jít Kopal a hned z trestného kopu inkasoval z kopačky Lipana. (1:1)

Druhý poločas jsme začali ustrašeně. Chybějící hráč jako by nás v hlavě složil. Půlhodiny nás soupeř přehrával, ztratili jsme pozici favorita. V 66´přišel nedůraz hned tří našich hráčů a Lipan se tak snadno prokousal ke druhé brance. (1:2) V 77´si Kopal na pozici brankáře dovolil stahovačku, jenže zapomněl na míč a soupeři daroval další branku. Tu zaznamenal Stolař. (1:3) O minutu později nám na pomoc přispěchalo štěstí. Kouklík doslova dotlačil míč do sítě a toto snížení nás nakoplo. (2:3) Přišel drtivý nápor, který nakonec vyústil ve vyrovnávací branku. Vyskočilův nákop do vápna usměrnil do sítě Krpata. (3:3)

Vzhledem ke stavu v 77´remíza dobrá. Nicméně musíme tento zápas hodnotit jako nevydařený. Na poslední chvíli jsme zachránili alespoň bod.

Branky: 6´Kopal, 78´Kouklík, 90´Krpata

Sestava: Pospíchal (42´ČK) – Nosek, Krpata, Dolínek, Ferstl – Kokarev, Kopecký, Minařík, Kouklík – Vodička (kpt.), Kopal. Do zápasu zasáhli Kozyrh, Vyskočil.

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY