MB - Olympia Radotín C 4:8 (4:1)

Střešovice - Výborně sehraná první půle. Šok ve druhém poločase, který se jen tak nevidí. Poprava Bužíka v podobě pěti branek. 6 písmen D, A, S, O, U, T v přesmyčce.

Na soupeře jsme vlítli. Odčinit plichtu s Bílou Horou. Ve 2´jsme po skvělé rychlé akci trefili tyč. Střílel Šperl. 3´ přinesla pohlednou akci Kříže a hlavičku Dolínka. V 5´už jsme se radovali. Kapitán Vodička na půlce získal míč, obešel protihráče a z dálky sám zakončil prudkou střelou přes vylezlého brankáře Švonce. (1:0)

Ve 12´naše dominance pokračovala. Morgenstern prostrčil na Vyskočila, ten zachoval klid a umístil podél brankáře. (2:0) Radotín absolutně nezvládal naše nastavené tempo. V 15´si soupeř mohl na chvilku čuchnout před naší brankou. Dolínek chyboval, nicméně šanci soupeře uhasil na poslední chvíli Kopecký. Ve 23´jsme hráli příliš na krásu a zbytečně ztráty umožnili soupeři brejk. Bužík potáhl míč a předložil ho nabíhajícímu Loudovi. (2:1) Okamžitě jsme však kontrovali. V té samé minutě po lajně utekl Šperl, nahrál pod sebe Morgensternovi, jeho střelu sice obránci zablokovali, jenže dorážku Kříže už nikoli. (3:1)

Ve 25´se sám na brankáře řítil Kopecký, minul. Ve 27´již bylo rozhodčímu Čikarovi zřejmě Radotína líto. Opět po lajně zatažený míč, od brankové čáry nahrávka před branku, náběh z druhé vlny a parádní gól. Ofsajd? Bohužel jednoznačně nesprávně neuznaný gól. Ve 38´ pro změnu asi chyboval hlavní rozhodčí Kabourek, tentokrát však v náš prospěch. Další protiútok byl zastaven faulem před pokutovým územím, rozhodčí však situaci viděl uvnitř vápna. Pokutový kop bezpečně proměnil Vodička. (4:1)

V poslední minutě prvního poločasu se ještě ocitl sám před brankářem Löwe, jenže přestřelil. Po prvním poločase mohl být stav klidně 7:1.

Těžko říct, co se dělo v hlavách v poločasové přestávce. Jednoznačně jsme soupeře přejeli, vedli jsme o tři branky, hráli doma, byli v pohodě. Jeden z pokynů v kabině zněl, dejte si pozor na Bužíka, je to jediný hráč, který je nebezpečný. Za čtyři minuty druhého poločasu už jsme v pohodě nebyli.

Ve 48´si na pozici stopera příliš dlouho s míčem hrál Dolínek, o míč přišel a Bužík trestal. (4:2) Dolínek bohužel byl o minutu později i u další branky. Odignoroval pohyb Bužíka a ten zúročil své zkušenosti z vyšších soutěží. (4:3) Soupeř logicky ožil. Během čtyř minut se dostal na kontakt a my jsme se z tohoto direktu neprobrali. Jenže těch úderů ještě bylo. Úplně obrácený obraz hry. Jako bychom si v poločase vyměnili dresy. My jsme si nebyli schopni přihrát a Radotín byl každou akcí nebezpečnější. V 62´ si šikovně za obranu opět naběhl Bužík a dovršil hattrick. (4:4) Bylo zle. Najednou reálně hrozilo, že tento zápas ztratíme. A další úder na sebe vzali rozhodčí. V 70´hlavní Kadourek se zapomněl na polovině hřiště, Löwe si ve vlastním vápně stylově zpracoval míč na prsa, asistent Čikara zřetelně signalizoval vše v pořádku, přesto se ozvala píšťalka rozhodčího a poukázal na pokutový kop. Zřejmě kompenzace za pokutový kop v 1. poločase. Asistent Čikara začal hrát roli mrtvého brouka ve stylu, já nic neviděl. A Bužík penaltu proměnil. (4:5) Po obdržené brance jsme se rozhodli střídat a nastalo další obrovské faux pas asistenta Čikary. Nejdříve od nás dostal jednoduchou otázku na téma, zda to byla ruka? Stačilo říct ANO či NE. Lhát se Čikarovi nechtělo, proto spustil scénu na téma, buďte zticha nebo vás nechám všechny vyhodit z lavičky. Nakonec vše svedl na hlavního, že mu do toho nesmí zasahovat. Zatímco jsme střídali a Čikara si na polovině hřiště zapisoval střídání, hlavní Kadourek nechal rozehrát. My jsme okamžitě ztratili míč a Bužík využil dvoumetrové ofsajdového postavení, aby mohl docílit 5. branky. Nebyl kdo by ofsajd odmával. Čikara totiž zapisoval na půlce střídání. (4:6)

Radotín si užíval svůj fantastický obrat. Bužík prokázal své fotbalové kvality a nasázel nám pět branek. A my jsme nejen ztratili tříbrankové vedení, my jsme nakonec odešli z ringu ve stavu K.O. Debakl totiž zvýraznily ještě další dvě branky soupeře. V 88´nedjřív pálil do černého Sup (4:7), po něm v 90´ ještě Doležal. (4:8) Druhý poločas jsme 7x inkasovali, strašidelné.

Sestava: Štěpánek – Vyskočil, Syrový, Dolínek, Löwe – Ferstl, Kopecký, Kříž, Šperl – Morgenstern, Vodička. Do zápasu zasáhl Kokarev, Svoboda a Peroutka.

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY