MB - FC Zličín "B" 1:4 (0:3)

Střešovice - V klasickém sychravém podzimním nedělním odpoledni jsme na UMT přivítali rezervu Zličína. Ve stejné době probíhala přehlídka na Evropské v rámci republikových narozenin, což se v zápasu promítlo přeletem dvěma trojicemi vrtulníků. 

     Zápas se nám však výsledkově nevyvedl. Už v 7´jsme po rohovém kopu nechali osaměle hlavičkovat Šindeláře. Jeho důrazná hlavička skonřčila o břevno v síti. (0:1) Vzápětí jsme mohli kontrovat. Vodička vybídl Dolínka, jenže nabídnutou šanci jsme zahodili. Drželi jsme míč, měli jsme převahu, ale dál než k vápnu nás soupeř nepustil. Naopak. V momentě zisku míče nám ukazoval, jak efektivně a rychle ho dostat před naší branku. Ve 20´se po jedné takové akci opřel do míče z 20 m Adam. Jeho přízemní střela byla prudká a hlavně přesná. (0:2) Pak jsme měli skoro 4 minuty na noze míč my. Tu pátou minutu nás soupeř doslova vyťukal a z prvního doteku skóroval Škrečko. (0:3) Naprostá lekce z produktivity. Co máte říct v kabině o poločase? Hrajeme dobře, pohledný, kombinačný fotbal a tečeme 0:3. 

     Cítili jsme, že tento zápas jsme lepším týmem a že by se nám mohlo podařit to, co jsme zažili v opačném gardu. Otočit tříbrankové vedení soupeře. Prvních 15 minut tomu odpovídalo, jenže ta produktivita. V 59´jsme se však dočkali. Přesný centr Kopala zužitkoval na zadní tyči z voleje Kašpar. (1:3) I nadále jsme měli snahu zdramatizovat zápas. Jenže soupeř pořád bránil velmi dobře, hra se často kouskovala a přicházející únava přinášela na naše kopačky více neklidu a nepřesností. Líbivý fotbal se pomalu vytrácel, až se vytratil. V závěru jsme ještě dokonali zmar, když Kopal ve snaze vyhrát hlavičkový souboj, přihrál do sóla soupeři, konkrétně Škrečkovi, který šikovným lobem vsítil svou druhou branku a zličínskou čtvrtou.                                                                                                      Zizzé

Příští zápas hrajeme na hřišti Čechie Smíchov v sobotu 3.11. od 14 hodin

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY