Čechie Smíchov - MB 5:2 (2:1)

Smíchov - Čekal nás soupeř, který momentálně hraje v euforii, daří se mu, vyhrál na hřišti lídra soutěže 5:0 a má velké naděje prát se o postup do 1.A třídy. První čtvrthodinka musela být pro Čechii šokem. Na měkkém klouzavém povrchu jsme na Čechii vlétli.

3´ Za obranu se dostal Vodička, byl sestřelen k zemi, nicméně byla udělena pouze žlutá karta.

6´ Po pravé straně se dostal do brejku Kouklík, centroval před branku osamocenému Vodičkovi, jenže míč přizvedl a Vodička neměl šanci míč trefit.

10´ Povedená kolmice na Mikše, který jde sám na brankáře, jeho střela však byla vyražena a Šperlova dorážka už byla ve velkém úhlu.

16´Standardní situace. Kopal rozehrál přesný centr do vápna na Šperla, jeho přesná hlavička do protipohybu zahřála. (0:1)

Čechie vůbec nezvládala náš úvodní nápor a pro nás jen škoda, že jsme ho vyjádřila jen jednou brankou.

26´ Ojedinělá akce soupeře, jenže do otevřené obrany, po levé straně přišel centr po zemi napříč naším vápnem a na zadní tyči Moravec pohodlně srovnává. (1:1)

35´ Skvělý průnik po pravé straně Šperla a ideálně po zemi předložená nabídka pro Kouklíka. Jenže střela se nepovedla.

41´ Soupeř již s námi srovnal nejen skóre, ale i hru. Po špatně sklepnutém míči od Kopala se soupeř dostal do přečíslení, po centru hlavičkoval nepovedeně Mrštík, jenže jeho hlavička šla do protipohybu a Patočka ji už nedokázal vytěsnit mimo tyče. (2:1)

Odcházeli jsme na poločasovou přestávku mrzutí, protože jsme zahráli dobře, byli jsme lepším týmem, nicméně opět jsme prohrávali. V druhé půli jsme věřili v obrat.

50´ Nepochopení se našich obránců vedlo k nešťastnému odrazu, Chaloupka se mohl zúčastnit samostatného nájezdu na brankáře, navíc trefil mezi nohy, nasadil Patočkovi housle a Čechie odskočila. (3:1)

52´ Zvládli jsme zareagovat. Po levé straně se uvolnil Kašpar, jeho centr hledal ve vápně Šperla, ten však byl sražen a pokutový kop s přehledem proměnil Vodička. (3:2)

57´ Rozhodující moment utkání. Šperl vyvážel míč z naší poloviny do nadějného přečíslení 5 na 3. Zvolil těžkou přihrávku napříč celým hřištěm, kterou získal soupeř. Jako bumerang se nám míč vrátil do vápna, kde Begovič zcela osamoceně hlavičkuje do naší branky. (4:2)

30 minut před koncem bylo rozhodnuto. My jsme se už nedokázali vzepřít a na hřišti byl jasný král. Čechie dominovala ve všech činnostech. Je pravdou, že každý souboj dohrávali hráči Čechie skluzem, což nám ubíralo času na konstruktivní rozehru, naopak bylo vidno, že my na UMT moc skluzy necvičíme. Poslední půlhodinu nás soupeř jednoznačně přehrál.

65´ Náš výkop od branky směřoval pouze na hráče soupeře, ten pohotově vymyslel kolmici na Moravce, jeho prudká střela zapadla k tyči. (5:2)

78´ Povedený záblesk našeho týmu v podobě střely Štykse. Chyběl metr.

81´ Příležitost v podobě trestného kopu. Kopal trefil nadějně, dorážka Šperla z bezprostřední blízkosti však šla vedle.

87´Padl další gól, do naší sítě. Naštěstí pro nás neplatil. Šperl špatně zpracoval a nabídl sólo únik soupeři. Ten úspěšně provedl blafák našemu brankáři, dostal se však do střetu s dobíhajícím bekem a dle rozhodčího si počínal nedovoleně.

O našich výsledcích hovoří i tabulka. Jsme druhým nejčastěji skórujícím týmem. Jenže v inkasování jsme třetí od konce, tj. čtrnáctí. Momentálně obrovskou naší slabinou je obrana.

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY