MB - AFK Podolí „B“ 3:0 (2:0)

Střešovice - S odhodláním konečně vyhrát jsme vstupovali na domácím hřišti do zápasu proti rezervě Podolí. Předposlední utkání podzimu, poslední utkání doma, s vědomím, že inkasujeme příliš branek. Přesto jsme se v úvodních minutách tradičně pustili do ofenzivy.

4´ Po levě straně uvolnil Kašpar Kopala, ten potáhl a nacentroval perfektní míč do vápna. Vodička se snažil skluzem míč zasáhnout, těsně nedosáhl.

7´ Pro změnu po pravé straně velmi aktivní Svoboda nacentroval do vápna na přední tyč, těsně před Kopalem zasáhl bek. Následný Kopalův roh se odrazil na vápno k Löwemu, který skrytou střelou otevřel skóre zápasu. (1:0)

9´ Středem hřiště si navedl míč Kouklík a jen těsně minul branku přízemní střelou.

14´ Poprvé zahrozil i soupeř, povedeným presem získal míč, jenže Kotek nezakončil přesně.

29´Opět po pravé straně utekl Svoboda a přesným centrem našel hlavu Kašpara, většinou se náš sniper v takové pozici nemýlí, leč 1m jeho hlavičce chyběl.

35´ Sehráli jsme nejkrásnější akci zápasu, byť v ní byl jistý prvek nahodilosti. Kouklík navedl míč středem, našel přesnou kolmicí Vodičku, který nezpracoval míč, jenže to vypadalo jako vynikající narážečka s Kopalem, ten sám před brankářem Vondrkou však přepálil bránu.

38´ V prvním poločase jsme zahráli 7 skvělých rohových kopů v podání Kopala, bohužel nám branka z něj nepadla. Pak jsme rozehrávali standardku od střídaček, Kopal nacentroval míč do vápna a Kašpar zády k brance hlavou prodloužil za Vondrkova záda. (2:0)

V prvním poločase jsme dominovali a zaslouženě vedli. Druhé poločasy však máme všelijaké a měli jsme pochopitelně obavy, abychom zápas neztratili. Přání trenéra Trhlíka o rychle vstřelené třetí brance se naštěstí hned vyplnilo.

46´ Kopal sám od sebe se pustil hned zkraje druhého poločasu do sólopresu. Stopera donutil hrát na beka, beka donutil vrátit míč brankáři a od něj už si Kopal vzal míč a pohodlně ho vsítil do branky. (3:0)

55´ Náš desátý rohový kop našel přesně prostor Kouklíka, ten však z voleje z dobré pozice pálil příliš vysoko.

72´ Zahrozil i soupeř. Po třetím rohovém kopu se k nebezpečné hlavičce dostal Strnad a Štěpánek na dvakrát podržel čisté konto.

O další zajímavé momenty byla ve druhém poločase nouze. Zápas se víceméně dohrával, soupeř moc nekousal a nám už se ve druhé půli nedařilo tak, jako v první fázi. Nicméně výhra s čistým kontem a holky ve Fed Cupu získaly titul. Povedená listopadová neděle.

Poslední soutěžní zápas podzimu i roku 2018 sehrajeme v sobotu od 11 hodin v Miškovicích.

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY