Sokol Stodůlky "B" - MB 0:2 (0:0)

Motorlet - Po dlouhé zimní přestávce nám opět začal mistrovský kolotoč. Naše forma, velký otazník. Moc tréninkových jednotek naši hráči zrovna neabsolvovali. Na druhou stranu jsme vyhráli Střešovický pohár, a i v přípravných zápasech jsme si nevedli špatně. Remíza z 1.A třídní Trojou či výhra nad přeborovou Vykání.

Na UMT Motorletu nás po zápase Stodůlky – Zbraslav (4:0) čekala rezerva Stodůlek. Na podzim jsme doma vyhráli 3:1. V naší sestavě z podzimu se však objevil pouze kapitán Vodička. Za nepřetržitého deště, v chladném počasí jsme v prvním poločase nepředvedli nijak atraktivní natož pohledný fotbal. V mnoha pasážích jsme byli nepřesní, laxní, pomalí. Největší šanci však měl v tváří tvář brankáři Morgenstern. Zvolil kličku a nepodařilo se mu ji dotáhnout. Herně vypadal v prvním poločase lépe soupeř. Umožnili jsme mu však pouze střely ze střední vzdálenosti. Podtrženo, sečteno, v první půli divák hlavně moknul a moknul, až na kost zmokl.

V kabině to mezi našimi hráči zajiskřilo. Snad vyhrál trenérský konstruktivismus, či se samotní hráči hecli, v každém případě první čtvrthodina druhé půle byla velmi zdařilá. Nasazení bylo právě takové, které bychom si přáli ve většině našich zápasů, rychle jsme k soupeři přistupovali a výrazně zjednodušili hru v ofenzívě. (54´)Nakonec jsme díky tomu sklidili vydařenou přízemní, umístěnou Chaloupkovu střelu, která nás poslala do vedení. 0:1.

Hra se nám bohužel po vstřelené brance vrátila do obrazu první půle. Mnoho získaných míčů jsme bezprostředně po získání rychle ztratili. (90´) V samotném závěru jsme si mohli zajásat díky pojistce prvních tří jarních bodů. Tu nám zajistili Morgenstern s Kopalem. První jmenovaný navedl míč do středu hřiště a ulicí uvolnil Kopala do gólové šance. A Kopal nepohrdl. 0:2

Nebyl to od nás žádný šlágr. Nicméně body se počítají, výhra také, čisté konto rovněž. Na podzim jsme zahájili sezónu 3 výhrami. Zvládneme to i na jaře?

Branky: 54´Chaloupka, 90´Kopal

Hráč zápasu: č. 3 Zimčík Jakub

Sestava SKS:

Patočka – Tymočko, Smejtek V., Zimčík, Löwe – Vejvoda, Chaloupka, Džunev, Vyskočil – Vodička, Morgenstern. Střídali: Kopal, Šanda, Vajnar

Sestava SKS podzim 2018:

Šilhavý– Nosek, Krpata, Brantal, Dolínek – Ferstl, Rothe, Minařík, Zvolenský – Kouklík, Vodička (kapitán) (Trenér: Radek Trhlík, Vedoucí: Stanislav Zizzé Žuček)

Střídali: Kokarev, Syrový, připraven: Patočka

Stanislav Zuček

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY