MB - SK Zbraslav B 5:1 (2:0)

První jarní domácí utkání. Soupeř ze spodních pater tabulky. Očekávala se povinná výhra.

Soupeř nastoupil v odhodlané náladě porvat se o body. 7´ přinesla úvodní branky a nečekaného střelce. Tymočko ze své pozice pravého beka na sebe navlékl dres falešného křídla a po pravé straně zaútočil. Brankáře se mu nepodařilo sice přehodit, ale sám svůj nezdařený pokus zdařile dorazil. 1:0 V další pasáži zápasu se hlavně bojovalo, mnoho soubojů, málo pohledných akcí či kombinací.

23´ Snad úplně první opravdu podařená akce měla hned gólovou zakončení. Löwe rozehrál kombinaci na Kříže, ten si narazil s Džunevem a zatáhl míč po levé straně, ostrým přízemním centrem našel Vejvodu, který neměl s koncovkou žádný problém. 2:0 Do přestávky se mohl blýsknout svou průnikovou akcí Mikš. Proháčkoval se až před brankáře, jeho uklizenou střelu však uklidil příliš vysoko.

Druhý poločas stačil ještě úvodních deset minut. 55´se do gólové pozice dostal Kopal. Rozhodl se pro střelu, jenže vůbec ji dobře netrefil. V téže minutě se nicméně Kopal dostal k dorážce z malého vápna a s tím si Paolo umí poradit. 3:0 V další fázi jsme snadno získávali míče od soupeře a přicházeli šance i nadějné střelecké pozice.

65´Opět se prosadil Kopal. Tentokrát sám v úniku na branku. A prokázal své střelecké schopnosti. 4:0 V další desetiminutovce se zřejmě Kopal snažil všechny přesvědčit o tom, že není žádný sniper. Dvakrát sám na branku. Jenže jakoby nechtěl vstřelit hattrick. A dostal ještě jednu možnost tutovky. A tak dostalo příležitost povedené bodlo.

78´ po další akci se do tutové pozice dostal střídající Vajnar. Nad ničím nedumal a pohotovým bodlem navýšil skóre. 5:0

88´Bohužel jsme v závěru místo dalších branek byli lehkovážní v obranné činnosti, což vyústilo v nešťastnou vlastní branku. Z centru šikovně na zadní tyč tečoval Smejtek. 5:1

Druhá výhra na jaře v řadě. Začali jsme velmi podobně jako na podzim, snad nám ten trend vydrží na jaře déle. Příští týden hrajeme v neděli od 15 hodin v Řepích.

Branky: 7´Tymočko, 23´Vejvoda, 55´+ 65´Kopal, 78´Vajnar

Hráč zápasu: č. 9 Chaloupka Tomáš

Sestava SKS:

Pospíchal – Tymočko, Smejtek V., Zimčík, Löwe – Vejvoda, Chaloupka, Kopal, Kříž – Mikš, Džunev. Střídali: Krychfalushiy,Krejčí, Vajnar

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY