Sokol Cholupice - SK Střešovice 1911 B 5:0 (3:0)

Cholupice - Po debaklu od Kopaniny. Na jaře ambiciózní soupeř. My s jedním náhradníkem, Cholupice se sedmi. Přišel další výprask. Začali jsme poměrně aktivně a první možnost skórovat přišla záhy. Šperl však nedokázal zblízka přehodit Radka Malinského, dřívější brankářskou jedničku v SKS.

7´ Jsme nechali otevřenou levou stranu hřiště. Po výkopu Pospíchala se k míči dostal soupeř, využil odkrytý prostor a po centru se hlavičkou alá rybička prosadil Janoušek. 1:0

9´Než jsme si stihli uvědomit, že jsme dostali branku, inkasovali jsme podruhé. Tentokrát jsme nechali pravou stranu volnou. Centr do našeho vápna Šperl zpracoval ideálně pro cholupického Hrazdíru, který vymetl horní růžek. 2:0

28´Nelichotivé pokračování hororového scénáře z předchozího týdne pokračovalo. Soupeř nás opět rozebral. Přispěla i soupeřova větší hladovost po míči. Kombinaci na jeden dotek úspěšně zakončil Zavadil. 3:0

Po otočení stran jsme hned čelili čisté šanci. Cholupice nám prošli středem hřiště, až se Hrazdíra ocitl sám před Pospíchalem. Jeho záměr zastavila tyč. Pak se zhruba do 60. minuty hra vyrovnala. Poté už taktovku převzal soupeř a na nás se začala valit šance za šancí. V této fázi jsme neinkasovali jen díky nepřesnosti v zakončení soupeře anebo povedeným zákrokem Pospíchala. V 81. minutě přišel na hřiště Čemus. Podle mě měl za zbývajících devět minut tři doteky s míčem. Bohužel pro nás z toho byly dvě branky, na kterých máme lví podíl.

86´ Na polovině hřišti jsme faulem zastavili pronikajícího hráče a získali díky tomu míč. Rozhodčí však faul neodpískal a my mohli jít do útoku. Jenže okamžitá ztráta míče umožnila Cholupicím jít do otevřenější obrany. Ve vápně se tak míč dostal k Čemusovi. 4:0

89´ Pro změnu Kopal rozehrál od našeho vápna tak, že soupeř mohl jít ve třech na jednoho na branku. Na konci byl opět Čemus. 5:0

Druhý debakl v řadě. A to bylo ještě milosrdné. Neexistující ofsajd odmávali sudí v momentě, když šli tři hráče Cholupic sami na branku. Chybně odmávali ofsajd, ze kterého jsme dostali branku. Jedinou šanci ve druhém poločase navíc bravurně zlikvidoval jednou rukou právě Malinský. Pomyslné zuby si na něm vylámal Vodička.

Možnost reparátu dostaneme příští neděli doma od 17 hodin. Čekají nás Řeporyje.

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY