MB - FK Řeporyje 0:3 (0:0)

Střešovice - 270 minut bez vstřelené branky. Prohra se soupeřem, který nebyl lepší než my. Opět trochu unikátní obdržené góly. Zápas řídila žena. Paní Evženie Zubková.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, měli jsme míč mnohem častěji než soupeř a strávili jsme v 1. poločase výrazně víc času na polovině soupeře, než on u nás. Neinformovaný divák musel mít pocit, že my jsme ti na třetím místě a soupeř na osmém.

Pustili jsme soupeře do jedné vyložené šance. Pánkovu střelu však kryl Mulač. Nejvýraznější šanci měl Štyks. Náběhem přes celé hřiště se dostal k perfektnímu centru Šperla, jenže z 5m trefil jen brankáře. A ani další příležitosti jsme nevyužili. Vodička, Šperl, Kašpar. Dobrý dojem z první části nebyl ztvrzen brankou.

47´ Druhý poločas začal pro nás smolně. Ivan Pánek si vzal trestný kop ze 30m. Zřejmě špatně postavená zeď byla příčinou, že střela těsně nad zemí zamířila přímo k tyči. 0:1

Branka nás zaskočila, najednou jsme zase tekli, přestože jsme hráli dobře. Po inkasované brance se hra vyrovnala, zmizely příležitosti a čekalo se na pohlednou akci.

75´ Přišel okamžik kata, kdy tne sekerou. Katem se stal Michal Pánek, který zakroutil rohový kop na zadní tyč přímo do branky. 0:2

78´ Než jsme se stihli vzpamatovat z dalšího smolného gólu, přišel nešťastný zákrok Zimčíka v našem pokutovém území. Následnou penaltu proměnil Ivan Pánek. 0:3

Na výsledku už nic nezměnila trefená tyč Kašpara, a následně trefená tyč hlavičkou Hory.

Velmi dobře odehraný první poločas s Kopaninou, leč prohra 0:2. Velmi dobře odehrané utkání s Řeporyjemi, leč prohra 0:3. Podtrženo, sečteno. Další nezvládnutý zápas. Třetí v řadě. 0 bodů. 0 vstřelených branek. 16 inkasovaných branek. 4,5 hodiny bez radosti z gólu.

Příští zápas sehrajeme už v pátek od 17 hodin na Bílé Hoře.

Sestava SKS: Mulač – Svoboda, Smejtek V., Zimčík, Tymočko – Šperl, Chaloupka, Vejvoda, Kašpar – Vodička, Štyks. Do hry zasáhl Chvalovský, Hora.

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY