Olympia Radotín C - MB 4:1 (3:1)

Radotín - Hasičské závody. Provizorium v Radotíně i v naší sestavě. Slušný výkon s neuspokojivým výsledkem.

V Radotíně se konal 1. závod Českého poháru v běhu na 100 metrů s překážkami, který pořádalo Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Závod měl skončit v 15 hodin. Jenže kvůli dešti se začátek zpozdil, a proto první půlhodina zápasu probíhala souběžně se sprinty dívek tahající hadice a za neustálého povzbuzování a komentování hlasu z ampliónu.

V utkání rychle padly úvodní branky.

2´ Po pravé straně nám utekl Hollý, který nepříliš vydařenou střelu směroval na Patočku, nečekaný odskok však zajistil střele gólovou podobu. 1:0

4´ Velmi rychle jsme dokázali odpovědět. Ze strany rozehraný přímý kop Chaloupka posadil na hlavu Smejtka a bylo srovnáno. 1:1

Hrálo se převážně ve středu hřiště. Bez výraznějších šancí. Poklidnou atmosféru utkání narušoval divnými výroky rozhodčí, který občas uplatňoval vlastní výklad pravidel. V některých momentech si člověk kladl otázku, zda to není rozhodčí úplně z jiného sportovního oboru. Chování a arogance rozhodčího však vypovídala spíše o tom, že přijel rozhodčí s licencí FIFA. Dost o rozhodčím. Pravdou je, že výsledek ani průběh utkání neovlivnil, jen zbytečně provokoval svými nepřesnými verdikty některé hráče.

28´ Po dobré herní pasáži jsme nepokryli druhou vlnu. Zpoza vápna se do míče opřel úspěšně Kuéteguim. 2:1

33´Mohlo být ještě hůře. Po centru z pravé strany míč do zámezí nechtěně srazil Tymočko rukou a byla z toho penalta. Tu však Patočka zlikvidoval domácímu Doležalovi.

45´ Žel jsme se nevyvarovali dalších zbytečných chyb ve středu hřiště. Další únik po pravé straně našel hned trojici domácích hráčů. První minul, druhý míč zpracoval a třetí skóroval. Gól si připsal Louda. 3:1

Druhý poločas přinesl mnoho náznaků na případné zdramatizování, Radotín však zápas držel ve svých rukou a do šancí nás pouštěl velmi sporadicky.

76´ Tradičně po pravé straně nám utekl pro změnu Dvořák a střelou napříč vápnem trefil přesně. 4:1

Vítězství Radotína bylo zasloužené. My jsme opět předvedli poměrně slušný výkon, výsledek však spokojenost nepřinesl. Rozhodčí po utkání sice připustil chyby, místo omluvy však přišlo vysvětlení, že je unavený a že my na něj jenom řveme. Dožadování se vysvětlení, jaké pravidlo uplatnil, nepovažuji za řvaní. A vzhledem k tomu, že jeho hodinová mzda je zhruba 300Kč, považuji jeho výrok o únavě poněkud nešťastný.

Příští zápas sehrajeme doma, netradičně v už v sobotu v 10.30 proti Čakovicím.

Sestava SKS: Patočka – Svoboda, Smejtek V., Zuzák, Tymočko – Vejvoda, Chaloupka, Zimčík, Kašpar – Vodička, Mikš. Do hry zasáhl Hora, Vajnar, Syrový.

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY