MB – 1999 Praha 0:2 (0:1)

Statenice - První přípravný týden nové sezóny. 1A třídní soupeř. Velmi slušné travnaté hřiště ve Statenicích.

Zápas jsme zahájili aktivně. Především se bojovalo o střed hřiště, kde jsme měli převážně navrch. Bohužel 1999 Praha dobře bránila a do své třetiny nás příliš nepouštěla.

Úvodních dvacet minut nepřineslo žádný branku ohrožující moment. Po půl hodině se po našich 4 rohových kopech dostal k této standardce i soupeř. Doležal v brance míč vyboxoval daleko před naší šestnáctku, nicméně střelu z voleje ještě usměrnil hlavou do naší sítě Suchánek. 1999 Praha se ujala vedení. 0:1

I nadále jsme byli aktivnější, více jsme drželi míč a obecně náš herní projev vůbec nevypadal špatně. Snažili jsme se o aktivitu, jenže ve finální třetině nám chyběla přesnost a kvalita.

Ve druhém poločase přišly i šance pro náš tým. Jenže v koncovce jsme se chovali často zbrkle nebo nedůrazně, nebo pomalu. Naopak soupeř v přechodu dopředu ukazoval, proč hraje o soutěž výš. Přestože neměl příliš příležitost, dokázal vždy z nich vytěžit mnohem vyšší riziko nebezpečí.

Což se v závěrečné čtvrthodině ukázalo. Přesný pas za obranu, nešťastné vyběhnutí Doležala a lob na 0:2.

Snaha o korekci by se podařila po parádní střele Suchánka. Jenže těsně před nápřahem se ozvala píšťalka rozhodčího a verdikt nesportovní chování. Škoda. Velmi slušně odehraný zápas jsme prohráli a ani nevstřelili gól.

Další příležitost v přípravě budeme mít ve středu 31. července od 18 hodin na Bílé Hoře proti Řeporyjím.

Sestava: Doležal – Šperl, Kučera, Eckhardt, Džunev – Zrnič, Jelínek, Suchánek, Morgenstern – Vodička, Procházka (do hry zasáhli Vít, Martin)

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY