MB - FK Řeporyje 1:2 (1:2)

Střešovice - Druhý přípravný zápas. Místo trávy UMT. Soupeř z minulé sezóny, nováčkem v 1.A třídě.

Druhý přípravný zápas jsme chtěli odehrát na trávě na Bílé Hoře. 31. červenec zřejmě bude jediný letní den, který v Praze proprší, proto už chvilku po poledni jsme věděli, že se na přírodní trávě hrát nebude. Utkání se tak přesunulo do Střešovic na naši UMT trávu.

Zápas tentokrát začal aktivně náš soupeř. Respektive od začátku vyvíjel tlak na naši rozehrávku, z čehož pramenily naše chyby a logicky soupeřovy šance. V prvních pěti minutách jsme Řeporyjím nabídli hned čtyři dobré příležitosti. V šesté minutě přišla pátá nabídka, kterou Řeporyje již s díky přijali. (0:1)

Zhruba dalších deset minut nás soupeř přehrával především pohybem a důrazem. Pak se dostali do šancí Vodička, po něm i Procházka a hned se obraz hry srovnal. Okolo dvacáté minuty poslal Kopal volný kop na hlavu Jelínka, který si zaběhl na zadní tyč a srovnal. (1:1)

Pak nám bohužel ze hřiště pro natažený sval odkulhal právě Jelínek, Vodička se přesunul na pozici stopera a trochu jsme experimentovali s posty hráčů. Řeporyje opět přitlačily. Důležité bylo minimalizovat hru s míčem Pánka. Především mu neumožnit připravenou pozici pro střelu. To se nám moc nedařilo, Pánek měl ve středu hřiště často dost prostoru i času. A že je to v těchto soutěžích rozdílový hráč potvrdil chvilku před přestávkou. Dostal od nás vše co v onu chvíli potřeboval. Ideální vzdálenost, dostatek prostoru, klid a čas si střelu připravit a úklid míče k tyči. (1:2)

Druhý poločas přestalo pršet. My jsme však museli oželet dalšího hráče, Kopala. Přesto jsme od 50. minuty převzali taktovku zápasu a byli jsme lepším týmem. Soupeř fyzicky uvadal. Nám zatím však chybí přímočará hra dopředu. Zahráváme přespříliš zpětných přihrávek, díky kterým ztrácíme pracně vydobyté pozice. Tím se ochuzujeme o útočné příležitosti i případné šance. Okolo 70´fyzicky vadneme i my a fotbal se vytrácí. Nastupuje taková neurovnaná pasáž s mnoha nepřesnostmi a zbytečnými ztrátami míče z obou stran. Další branka už nepřišla, opět prohráváme, přestože herní projev není k prohrávání hodný. Chybí nám větší dravost do koncovky. Poslední přípravný zápas sehrajeme v 18 hodin v neděli v Troji.

Sestava: Pospíchal – Nosek ,Kučera, Jelínek, Vít – Procházka, Suchánek, Morgenstern, Zrnič – Vodička, Kopal (Vejvoda, Filip, Martin, Lega)

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY