TJ Sokol Troja - MB 4:2 (2:0)

Troja - Generálka. Třetí a poslední přípravné utkání. Další soupeř z 1.A třídy. Potřetí naprázdno.

Soupeř z Troji určitě nenastoupil v plné sestavě. Přesto těch několik hráčů z A týmu Troji bylo znát.

Úvod zápasu jednoznačně patřil soupeři. Jednak nás převyšoval kvalitou, důrazem i rychlostí, za druhé my jsme zahájili velmi mdle a nepřesně. Hned v prvních minutách jsme čelili jasným šancím soupeře. Zaskvěl se Pospíchal v brance. V 8´už kapituloval. Stoperské duo Nosek – Vodička spolu hráli poprvé

A nebyl to vydařený začátek. Oba se nechali příliš vytáhnout a nám se středem hřiště dostal útočník do samostatného náběhu, který proměnil. (1:0)

V 15´si to hráči Troje zopakovali. Středem hřiště, samostatný náběh a spolehlivá koncovka. (2:0)

Během prvního poločasu jsme soupeře příliš neohrožovali, naopak soupeř byl k nám velmi milostivý a zahazoval šance. Často pálil vysoko do ochranné sítě. Když jsme se my náhodou dostali na dostřel, chyběla nám větší přímočarost.

Druhý poločas byl o něco vyrovnanější. V 60´jsme však opět inkasovali. Po rohovém kopu se míč odrazil na hranici vápna, kde přes čtyři naše hráče se důrazem prosadil trojský středopolař. (3:0)

Působili jsme poraženým dojmem. Do zápasu jsme se dostali trochu z ničeho nic. Nejdříve přišla standardní situace, kterou zahrával Morgenstern a Vejvoda doslova donesl míč do sítě. Tento gól však rozhodčí neuznali pro trochu nelogický ofsajd. Nicméně vzápětí jsme po rozehrávce vyvinuli obranný tlak, ze kterého pramenila chyba soupeře v rozehrávce. Tu potrestal pohotově Filip Koudelka. (3:1)

Během tří minut jsme snížili na rozdíl jedné branky. Na Morgensternovu standardku si ve vápně opět naskočil Koudelka a hlavou zavěsil.(3:2) Obě branky nás pozvedly, naopak soupeře utlumily a v této pasáži se hrál vyrovnaný zápas. 5 minut před koncem o výsledku zápasu rozhodl další vpád soupeře do naší obrany a velmi obratné zakončení. (4:2)

Třetí prohra v přípravě. Skóre 3:8. Snad bude platit často otřepávané, špatné výsledky v přípravě, dobré v sezóně. Příští týden nastoupíme již k mistrovskému utkání.

Sestava SKS: Pospíchal – Češka, Vodička (K), Nosek, Procházka – Vajnar, Vejvoda, Morgenstern, Suchánek – Koudelka, Lega (do hry zasáhli Čekal, Krejčí)

SK STŘEŠOVICE B – SOKOL STODŮLKY B, sobota 10. srpna od 10.30, hřiště SKS.

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY