MB - Řepy 6:2 (2:1)

Střešovice - Soupeř z posledního místa. Soupeř bez vstřelené branky. Soupeř, který nechal doma zelené dresy, abychom v nich mohli nastoupit my. Soupeř, který na jaře svou férovostí ztratil s námi zápas.

     První poločas se nám opět příliš nepovedl. Řepy zahájily zápas v kompaktním bloku a dařilo se jim především ve vzduchu. Nám chyběl především lepší pohyb a možná i větší sehranost. Každopádně se na první poločas příliš dobře střešovickým okem nekoukalo.

17´ Jelínek sice na jaře v Řepích nehrál, přesto právě on navázal na jarní férovost soupeře, když přiřčený rohový kop u rozhodčího odvolal.

20´ Přišel první rozruch, bohužel ten nejméně fotbalový. Jelínek si vyměnil s kapitánem Řep pár nelichotivých slov a užuž se málem porvali. Oba inkasovali žluté karty.

31´ Klíma zahrál v pokutovém území rukou a rozhodčí nařídil pro nás pokutový kop. Velmi přísné rozhodnutí. Nicméně v tomto zápase náš kapitán Morgenstern z jedenáctimetrového puntíku nezaváhal. (1:0)

40´Jsme svou pasivitou dovolili soupeři srovnat a vstřelit první gól v soutěži. Po rozpadnutí se našeho obranného bloku se k hlavičce dostal dřívější hráč Střešovic Máchal. (1:1)

42´ Faux pas první půle jsme odvrátili o dvě minuty později. Jelínek vyslal kolmici mezi beky na Kašpara, ten centrem po zemi našel dobře nabíhající Koudelku. (2:1)

 

     Nebyli jsme spokojeni s prvním poločasem. Jelínek byl za kázeňský prohřešek vystřídán a hru měl oživit Lega. Pomoci nám měl zvýšený pohyb, především aktivita náběhů a zjednodušení hry. Vstup do druhého poločasu jsme však nezvládli.

46´ Špatně řešený přechod do útoku, k tomu zaváhání Kučery v obraně a Máchal se mohl opět radovat. Pohotově pálil po zemi k tyči a Řepy rázem mohly pomýšlet na nějaký bodový zisk. (2:2)

 

    Na správnou cestu nás vrátili především dva hráči. Brantal svou spolehlivostí v obraně a nadměrným podporováním útoku při zakládání útočných akcí a Kašpar, který si podmanil levou stranu hřiště.

60´ Sehráli jsme velmi zajímavou rozehru rohového kopu. Kopal naservíroval rohový kop na Morgensterna, který stál za hranicí pokutového území. Jeho povedený volej mířil na branku, byl však zblokován, odražený míč se opět dostal ke Kopalovi, jenž opět míč zakroutil do vápna na hlavu Kašpara, který perfektně umístil k tyči. (3:2)

69´ Zlomovým momentem byla čtvrtá branka. Lega poslal po lajně míč na Koudelku, ten předložil Stehlíkovi, který prazvláštním způsobem oklamal brankáře hostů.  (4:2)

71´ Opět zafungovala spolupráce Lega – Koudelka. Náběh Koudelky byl ve vápně zastaven faulem a dostali jsme výhodu dalšího pokutového kopu. Míče se nakonec na výzvu fanoušků chopil Kopal a proměnil. (5:2)

79´ Na krásně kopnutý volný kop Morgensterna si ve vápně naskočil Kašpar a hlavou a lá skoba navýšil skóre do finální podoby. (6:2)

S devíti body pojedeme do čtvrtého kola v neděli 1. září na Tempo, kde s rezervou od 17 hodin odehrajeme další zápas.

 

Sestava SKS:  Steiner – Češka (63´Stehlík), Kučera, Brantal, Krejčí (80´Svoboda) – Kašpar, Morgenstern, Jelínek (46´Lega), Suchánek – Kopal (73´Vajnar),  Koudelka (81´Čekal)

Branky: 31´Morgenstern (pk), 42´Koudelka, 60´+ 79´Kašpar, 69´Stehlík, 71´Kopal (pk)

Hráč zápasu: č. 2 Jan Kašpar, č. 4 Matěj Brantal

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY