Tempo - MB 4:0 (1:0)

 Lhotka: Pod hrozbou bouřky. Těžký soupeř. Výsledek přespříliš krutý za náš výkon. 

Pod mrakem na Lhotce, probleskující obloha. Déšť na spadnutí. Úvod zápasu patřil jednoznačně nám.

 Kašpar na polovině hřiště skvěle zpracoval míč do běhu a ze strany mířil sám na branku. Jeho lobu chyběla přesnost.

Měli jsme herní převahu a především po levé straně se nám dařilo. Kašpar předváděl jeden průnik za druhým. Škoda jen, že jsme neměli ve vápně větší podporu.

18´ Soupeř zahrál ve vlastním území rukou, rozhodčí však nechtěl pokutový kop písknout, a tak posoudil ruku opačně, označil za provinivšího našeho hráče.

20´Přišel první rohový kop pro domácí a bohužel pro nás, z ní dokázali vytěžit úvodní branku. Po hlavičce trefili nejdříve břevno, pak my jsme odvrátili nebezpečný míč na břevno, poté ze šesti metrů soupeř nepropálil Pospíchala v brance, aby nakonec uspěl Žalud. (1:0)

Díky této brance se zápas vyrovnal. Soupeř začal být aktivnější, my jsme se mnohem hůře přes dobře hrající Tempo prosazovali a hlavní rozhodčí začal s nejistými, nepřesnými výroky. Velmi nečitelně posuzoval osobní souboje. Ve prospěch Tempa byl často až úzkostný, mnoho drobných faulů buď neposoudil vůbec anebo zcela otočil. V dlouhodobém vnímání to často bylo na náš úkor, což zvyšovalo podrážděnost našich hráčů.

     Druhý poločas byla již nejistota hlavního rozhodčího výrazná. Není to o tom, že bychom se vymlouvali na rozhodčí. Jenže zápas byl vyrovnaný, soupeř hrál velmi dobře a v takovém zápase často rozhodují maličkosti. A když cítíte, že 80% drobností je posouzeno proti Vám, je soustředěnost na fotbal mnohem těžší.

50´ Z lavičky nás zvedlo především posouzení zákroku na Morgensterna, který se stal přímo před lavičkami. Morgenstern si kryl míč, který mířil do zámezí. Byl naremplován tak, že skončil v ochranné zídce. Asistent signalizoval faul, který si zasloužil i žluté povšimnutí. Hlavní rozhodčí, který byl 20m daleko však ukázal, že se nic nestalo a přisoudil vhazování soupeři. Morgenstern navíc za roztažené ruce inkasoval žlutou kartu.

Nesoustředěnost se projevila na naší hře. Už jsme nebyli nebezpeční. Navíc jsme sami pomohli soupeři do sedla.

58´  Špatnou rozehrou jsme soupeři dovolili brejk do otevřené obrany a po centru napříč pokutovým územím mohl Žalud snadno zvýšit. (2:0)

Rozhodčí nás i nadále rozptyloval svým nejasným posouzením herních situací. Po odmávání nesmyslného ofsajdu hráči, který stál na jiné straně hřiště v ofsajdovém postavení než byl míč, uviděl Lega žlutou kartu za zakopnutý míč. A přišla definitivní tečka zápasu.

71´ Umožnili jsme brejk na naši branku. Tento brejk zastavil Kašpar skluzem ve vápně, kdy vůbec nedošlo ke kontaktu nohou. Rozhodčí okamžitě nařídil pokutový kop. Po zápase to označil za jednoznačné podražení. Nemělo smysl namítat, že v dané situaci se nacházel 50m daleko.

Penalty se ujal opět Žalud a dovršil svůj hattrick. (3:0)

Zbytek zápasu se už víceméně dohrával. Soupeř už měl zápas jednoznačně pod kontrolou a potvrdil, že je velmi kvalitním soupeřem v této soupeři.

88´ Přišel ještě jeden hřebík do naší branky. Kučera parádně zastavil a odebral míč Soukalovi, který šel sám na branku, posléze se snažil míč odkopnout. Při odkopu trefil otáčejícího se Soukala tak nešťastně, že míč se lobem odrazil za záda Pospíchala. (4:0)

Soupeř hrál velmi dobře. A výsledek je příliš krutý za hru, kterou jsme se prezentovali. Občas to tak je.

Pokusíme se příště zabojovat o další body v neděli 8. září od 17 hodin proti největšímu favoritovi soutěže, Cholupicím.

Sestava SKS:  Pospíchal – Češka, Kučera, Kopal, Vejvoda – Kašpar, Suchánek, Jelínek,

Morgenstern (59´ Vodička) –  Vajnar (46´Lega, 71´ Minařík),  Koudelka

Hráč zápasu SKS: č. 2 Jan Kašpar

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY