MB - Slovan Bohnice 1:0 (1:0)

Střešovice - Doma 100%. Žádná divočina, žádná kanonáda. Zápas za tři body, taky dobrý.

     Atraktivní rozestavení 4 - 3 - 3. Útočný styl. Vysoko posunutý blok. Nevyzkoušíš, nevíš. Prvních 20 minut jsme to vyzkoušeli. Útočný styl se neprojevil, ani jsme nevystřelili na branku, natož abychom ji ohrozili. Naopak jsme tento systém převedli do pevně zajištěné defenzivy. 

       Vrátili jsme se k osvědčenému 4 - 4 - 2. 

23´ Od postranní čáry rozehrávaná standardka Morgensterna neomylně nachází Kašpara, který hlavou otevírá skóre.

Hráči se uklidnili. Diváci, namlsaní z předchozích domácích zápasů, ve kterých držíme průměr vstřelených branek 4,5, se zavrtěli a těšili se, že střešovická kavalérie dostane zelenou a soupeř z Bohnic si to odskáče. Střešovická kavalérie se spíše proměnila v karavanu líně se táhnoucí Saharskou pouští. 

36´ O další vzruch v prvním dějství se postaral už jen bohnický Nosek. Trochu si důrazně vyšlápl na brankáře Pospíchala, od hráze našich hráčů sklidil velmi přísný pohled. Nosek se zastyděl, vlepil Koudelkovi facku a vyfásl červenou od rozhodčího Honzíčka a za deset vteřin už byl ve sprše.

    Druhý poločas bohužel na atraktivitě nepřidal. Během chvilky jsme sice vedli 9:1 na rohy, do slibných pozic se však dostal pouze Uhlík, který neomylně vždy trefil brankáře Pěnkavu. Každé střídání našeho týmu tak muselo aspoň na chvilku diváka  vytrhnout z letargie. 

86´ Lega opět inkasoval žlutou kartu, opět za zakopnutý míč. Stává se z toho pravidelný příspěvek do kasy. 

Posledních 10 minut bylo hodně nervozních, bodejť ne, nám to nešlo a Bohnice najednou cítili, že by jim tam mohlo něco padnout. Navíc v poslední třetině rozhodčí Honzíček začal nepochopitelně vyhodnocovat osobní souboje, to aby se člověk bál, co pískne za podivnost. Na rohy nakonec 10:5. A my si můžeme oddechnout, 3 body zůstavájí doma a v konečném zúčtování, co je doma, to se počítá. 

Příští zápas hrajeme opět v sobotu  5. října od 10.30 hodin v Čakovicích.

Branky: 23´ Kašpar

Sestava SKS: Pospíchal - Minařík, Smejtek V., Jelínek, Krejčí - Kašpar, Morgenstern, Suchánek, Rajniš - Koudelka, Löwe      (připraveni: Uhlík, Lega, Češka, Vejvoda, Vajnar)

Hráč zápasu: č. 17 Pospíchal Ondřej (čisté konto)

                                                                                                                                                                                                     Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY