Avia Čakovice - MB 2:1 (2:1)

Čakovice - Deštivo, sychravo. V jedenácti, s výkopem ve dvanácti lidech. Zápas, kdy zahrajete dobře a nikdo Vám to neřekne, protože jsme prohráli s outsiderem. 

Šedesát minut před zápasem jsme postávali v devíti u klandru v Čakovicích před kabinami. Měli jsme mít čtyři hráče na střídání. Čtyřicet minut před výkopem už nás bylo jedenáct a dvanáctý hráč na cestě. I přes tento nepříjemný prolog jsme překvapivě vstoupili do zápasu skvěle.

Děštivé počasí nám chutnalo. Kombinace na mokré trávě nám pomáhala, hráli jsme rychle a tvořivě směrem dopředu. 

4´ Na konci krásné souhry se ze strany na branku řítil Löwe. Jeho nechytatelná pecka skončila na tyči. Akce pokračovala a za malý moment krásně zakroutil po zemi svou střelu Lega. Jenže opět do stejné tyče.

10´ Na vynikající centr Noska si naskočil Löwe, jeho téměř gólovou hlavičku zneškodnil brankář Čakovic Chalupa.

12´ Jsme zahrávali již pátý rohový kop. Bohužel příležitost z této standardní situace nepřišla.

16´ Soupeř se víceméně poprvé dostal na naši poloviny. Neškodný centr bohužel Steiner vyrazil nešťastně před sebe a soupeř se dostal k velmi laciné dorážce. Uspěl Fistič. 1:0

17´ Jsme mohli hned reagovat. Na centr Krejčího si naskočil Rajniš, a opět jeho skoro gólovou hlavičku skvělým reflexem zastavil brankář Chalupa.

25´ Jsme zahrávali už osmý rohový kop. Tentokrát se však ke gólové hlavičce dostal Jelínek. Asistenci si připsal Morgenstern. 1:1

27´ Opět se doupouštíme školácké chyby. Po levé straně uniká hráč soupeře, Nosek se ho zezadu snaží zastavit skluzem, zasáhne ho, bohužel v pokutovém území a je z toho zbytečná penalta. Tu proměnil Maivald. 2:1

První poločas od nás herně velmi vydařený. Těžko chválit hráče, když prohráváte, jenže my jsme dominovali úplně ve všech činnostech. Soupeř byl slabý, zalezlý v obranné ulitě. Možná špetka štěstí chyběla. Na rohy byl stav 10:0. S tímto vědomím jsme odhodlaně vstoupili do druhého poločasu.

     Ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Jen zmizely naše šance. Soupeř zvýraznil svou defenzivu. Dopředu vyprodukoval pouze jednu střelu. Jenže náš tlak z první půle už neměl takové grády. Na rohy sice 13:0. Naše střely byly pouze z dálky a většinou mimo tyče. A co šlo na branku si pohlídal brankář Chalupa. Nic naplat. Body bohužel zůstaly v Čakovicích. 

Příští zápas hrajeme v neděli 13. října v 15:30 na domácím hřišti.

Sestava SKS: Steiner - Krejčí, Vodička, Smejtek V., Nosek (56´Uhlík) - Löwe, Morgenstern, Rajniš, Minařík - Jelínek, Lega  

Hráč zápasu za SKS: č.7 Martin Löwe

                                                                                                                                                                                                Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY