SC Radotín - MB 3:2 (2:0)

Radotín - Tradiční zápas na radotínském letišti. Kopalova lahůdka. Jak Harryho poznámka před zápasem: "Biatlon bez pušky."

      V šatně, která svou rozlohou splňuje ligové parametry. Zápas, ve kterém se výhra musí ukopat. Hřiště, na kterém by mohlo být minimálně osm heliportů. Poznámka Harryho k fotce na zemi ležícího Pospíchala "biatlon bez pušky", byl zcela vystížný pro odehraný první poločas. 

     Neměli jsme vůbec nic. Bez výraznějšího nebezpečí směrem dopředu, kombinace byla pro nás složitá a u míče jsme byli často až Ti druzí. Soupeř se navíc poměrně snadno dostal do dvoubrankového vedení a šance na body se velmi rychle rozplývala.

15´ Po naší levé straně nám až do vápna pronikl rychlý Dvořák, Našel přihrávkou pod sebe ve vápně Klabíka, ten pohotově umístil k tyči. 1:0

27´ Naše rozehra se nepovedla. Pospíchalovi odskočil míč, místo posunutí doleva, odkopl pouze na střed hřiště. Radotínští si už dokázali úspěšně poradit.  Na konci akce byl nejlepší hráč soupeře Doležal. 2:0

       Do druhého poločasu jsme trochu proházeli sestavu. Vysunuli jsme Vodičku, k němu přidali Kopala a snažili jsme se dostat ke kontaktnímu gólu. To se z ničeho nic povedlo, ačkoli jsme neměli žádnou šanci, Kopal si nachystal jednu ze svých fotbalových lahůdek.

56´ Míč vybojoval Brantal. Posunul míč na Kopala. Ten se před lavičkami otočil do středu hřiště a ze 40m vypálil zcela nepochopitelně na branku. Asi pouze on v ten moment věděl, co dělá. Všiml si brankáře hodně povylezlého z branky a naprosto precizní střelou ho přehodil. 2:1

58´ Tato branka nás nakopla a my jsme vzápětí obrovskou tutovku. Kopalův trestňák gólman pouze vyrazil před sebe, k dorážce se dostal Brantal. Bohužel jakoby zavřel oči a zvolil ránu, která však zblízka letěla přes. 

67´  Náš tlak ztlumila akce, kde jsme se příliš nepochopili. Nákop po lajně dopředu se hloupě odrazil zpátky k pomalu se vracejícímu Bužíkovi. V ten moment jsme měli úplně roztaženou obranu a navíc Bužík nebyl v ofsajdu. Rychle pochopil, že je sám a nasměroval si to z poloviny sám na branku a uspěl. 3:1

82´ Kopalovy rohové kopy byly pro radotínskou branku velkým nebezpečím. To se projevilo osm minut před koncem. Na přesný Kopalův roh točený do brány si naskočil Jelínek a snížil. 3:2

     Víc už jsme nestihli. Druhá půle byla odmakaná. Bohužel však nestačila ani na bod a z Radotína vezeme prázdno. V příštím kole nás čeká doma rezerva Zličína, netradičně v pondělí 28. října od 14:30. 

Sestava SKS: Pospíchal - Smejtek V., Kučera, Vodička, Brantal - Vejvoda, Morgenstern, Suchánek, Krejčí - Lega, Jelínek (do hry zasáhli Kopal,  Češka, Minařík, Löwe. 

Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY