ABC Braník B - MB 3:4 (0:2)

Braník -  Válec. Ručník. Deka. Klika. Souboj první s druhým řízen dvěma rozhodčími. První porážka. Výsledková shoda béčka s áčkem.

       V 1.A třídě i v 1.B třídě o první místo bojují týmy Braníka a Střešovic. Právě souboj rezerv, souboj prvního týmu s druhým se v sobotním popoledni rozehrál pod Jižní spojkou. Náš A tým porazil doma Kopaninu 4:3, A tým Braníka doma porazil Zbraslav 4:2. My jsme sice doma neztratili ani bod, z venku jsme však přivezli pouze 4 body a v tabulce venkovních zápasů nám patřila až 12. příčka.

    Pojďme k zápasu. K zápasu dorazili pouze dva rozhodčí. Zápas o první místo a do zápasu musel nastoupit rozhodčí - laik s Braníka. Na druhou stranu velké ocenění pro pana Hejna, který se své role zhostil férově. První půle se hrálo velmi rychle a dynamicky. K našemu potěšení jsme tomuto tempu njen stačili, my ho dokonce diktovali. Sehráli jsme jeden z nejpovedenějších poločasů podzimní části. 

12´ Měli jsme víc ze hry. Hráli jsme vysoko, rychle jsme přistupovali k hráčům Braníka, napadali jsme je a bylo vidět, že si s tím hráči soupeře neví rady. Po jednom z rohových kopů hlavičkoval úplně osamoceně Kašpar. Jeho hlavičku o zem však skvělým reflexem vytěsnil brankář Matějka na další rohový kop.

24´ Nejdříve se na hranici vápna snažil ke střele prosekat Kopal, jeho sraženou střelu pak z voleje napálil Rajniš přímo do pravé šibenice. 0:1

40´ Löwe zachytil na půli míč, poslal pohotově do levého prostoru míč, kde viděl nabíhajícího Kašpara. Ten svůj běžecký souboj s bránicím hráčem vyhrál a po zemi předložil centr do vápna přímo na kopačky Kopala. A šutér jeho kvalit se s podobných pozic příliš často nemýlí. 0:2

       První poločas to byl od nás válec. Pro soupeře vysvobození v podobě přestávky. Převaha na rohy 5:2, na střely dokonce 12:3 pro nás. Ve druhém poločasu se dalo očekávat zlepšení hry soupeře. Nicméně úvod opět patřil nám a Braník vypadal na ručník. 

53´ Přenesli jsme hru z naší pravé obrany až na levé křídlo. Tady se k vápnu přiblížil Kopal, udělal pouze jednu zasekávačku, aby mohl do vápna a pak velmi chytrou technickou střelou přehodil křižně brankáře. 0:3 

56´ Zápas vypadal jednoznačně, soupeř bezmocně. Rozhodčí Zíka však zápasu vrátil náboj. Vodička při výskoku byl postrčen, při tom sklepl míč na zem rukou. S údivem pak sledoval, jak rozhodčí nařídil pokutový kop, protože dle něj se o faul nejednalo. A braník se dostal do zápasu. Penaltu proměnil Silovský. 1:3

63´ Jedna situace a zápas se úplně změnil. Na nás přišla deka a soupeř logicky ožil. Braník zvýšil obrátky, my jsme hráli najednou bázlivě a hlavně pomalu. Na míč za obranu jsme strašně pozdě reagovali a Vilkner nabídnutou příležitost s díky využil. 2:3

82´ Bylo srovnáno. A bohužel zaslouženě. Braník v této fázi zápasu jasně dominoval. Přehrával nás a na lavičce jsme se dokonce začali obávat, zda alespoň bod za remízu tady uhrajeme. Z jednoznačného zápasu se pomalu stával zápas ztracený. Střela zpoza vápna, při zemi na bližší tyč. Autorem byl Nsingani.  3:3

85´  Ojedinělá návštěva na polovině Braníka se proměnila ve tříbodový zisk. Lega poslal do vápna šajtlí takový ledabylý centr, ten se však dostal ke Kašparovi. Kašpar našel čas pro zpracování, rozhlédnutí se a pak řach k tyči. A běžíme do rohu hříště slavit. 3:4

        Výsledkově jsme dosáhli stejné výhry jako dopoledne A tým. Navíc rezerva Braníka poprvé v tomto ročníku prohrála. Doma s námi. Sice zůstane první, my jsme však už jen o čtyři body za nimi. Ten potřebujeme potvrdit tuto výhru příští týden. V neděli 10. listopadu od 14 hodin na SKS.

Branky SKS: 24´ Rajniš, 40´+ 53´ Kopal, 85´ Kašpar

Sestava SKS: Pospíchal - Krejčí, Kučera, Vodička (kpt.), Brantal - Vejvoda, Jelínek, Rajniš, Kašpar - Löwe, Kopal ( do hry zasáhli Lega, Vyskočil, Smejtek V., nezasáhl Češka)

Hráč zápasu: č.2 Kašpar Jan

                                                                                                                                                                                                    Zizzé  

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY