MB - AFK Slavoj Podolí B 13:0 (6:0)

Střešovice - Demolice. Výprodej muničního skladu. Bez trenéra naprostá divočina. Bohužel i zlomenina pažní kosti. Rozhodně je o čem psát. Poslední domácí mistrovský zápas v roce a my jsme to velmi dobře uklízeli.

       Trenér Trhlík odjel na stáž do Liverpoolu. Možná se i poohlédnout po nějakých posilách. Každopádně podle rčení "kocour není doma, myši mají pré," naši hráči vstoupili do zápasu stylem "pojďme si dělat, co chceme".  Naštěstí tento postoj pojali ne směrem k sobě, nýbrž k soupeři. Začali jsme velmi aktivně, od první minuty jsme jasně dávali najevo, kdo bude v tomto utkání dominovat. Nejdříve dvě obrovské spálené šance, potom člověk už jen zapisoval branky. Soupeře jsme nepodcenili, naopak s velkou chutí se pustili do demolice soupeře.

9´ Morgenstern z pravé strany si navedl míč do středu hřiště, přenesl svižně hru na Krejčího do levého křídla, který centrem po zemi vybídl ke skórování Rajniše. 1:0

17´  Morgenstern zahrál ostře točený roh do branky, skvěle si naskočil Brantal a hlavou nekompromisně zavěsil. 2:0

21´ Rozvinuli jsme útok po levé straně. Brantal vyvezl míč, Krejčí roztáhl do lajny, do ulice seběhl Löwe, po zemi nacentroval za obranu volnému Kopalovi, bez problémové uklizení k tyči. 3:0

25´ Vysoko vysunuté postavení našich hráčů způsobilo další branku. Krejčí předskočil rozehrávajícího obránce a hned přihrál do vápna Kopalovi. Opět skvěle uklidil, tentokrát pod víko. 4:0

26´ Velmi smolná situace pro našeho kapitána Vodičku. Po souboji o míč neštastně spadl na zem přímo na loket, pažní kost nevydržela a praskla. Pro Martina přijela sanitka, odvezla do nemocnice a rentgen bohužel potvrdil náš předpoklad. Čistá zlomenina pažní kosti, operace, šrouby a matice. Přejeme úspěšné zahojení a snad i brzký návrat na hřiště.  

43´ Vodičkovo zranění nás trochu vykolejilo. A tak přišla mírně hluchá pasáž. Tu ukončil Jelínek. Podobně jako u první branky, Morgenstern zprava navedl míč do středu hřiště, přenesl do levého křídla, tentokrát na Kopala, ten přihrávkou před branku umožnil Jelínkovi trefovat prázdnou branku. 5:0

44´ Rajniš středem hřiště kopíroval vápno zleva do prava, využil prostoru pro kolmici do vápna, kam si seběhl Löwe, ten už si bez problémů poradil s brankářem Podolí a uzavřel poločasový účet. 6:0

      O přestávce přišel pokyn z Liverpoolu. Vyzkoušet, zda světelná tabule umí dvouciferná čísla. Stačilo dvacet minut ve druhé půli, abychom to zjistili.

48´ Skvělá akce po pravé straně. Češka navedl míč, přes nabíhajícího Rajniše a centrujícího Kopala se míč dostal k Löwemu. A úklid. Otřepané, výstižné. 7:0

48´ Löwe získal z výkopu soupeře míč, zpracoval si, mezi beky, klička vlevo, vpravo, střela. Sám si připravil pozici pro hattrick. 8:0

58´ Jelínek vyvezl míč, přes střed na Rajniše, ten opět vyčkal na prostor mezi stopery, kolmice na Uhlíka, dva doteky a úklidová rána k tyči. 9:0

64´ Nákop soupeře na vlastní půli zachytil Brantal. Dva, tři kroky dopředu, narážečka s Jelínkem, náběh Brantala do ulice, kam dostal přihrávku, náš levý bek se ocitá sám před gólmanem a ve stylu "úklid" dovršil deset. 10:0

65´ Závar před brankou končí úmyslnou rukou obránce, který vyboxoval na brankové čáře míč směrující do branky, rozhodčí zcela logicky promíjí červený trest, nicméně nařizuje pokutový kop. Morgenstern ho se štěstí propasuje do sítě. 11:0

76´ Za mě nejhezčí akce. Autové vhazování na naší polovině hřiště zahajuje Češka dozadu na Kučeru. Ten posouvá Rajniše do středu hřiště. Narážečka Löwemu, ten sklepává na Uhlíka, ten posouvá za obranu opět na Rajniše a střela s titulkem anglický úklid. 12:0

88´ Získaný, ztracený, získaný, ztracený a znovu získaný míč vrátil soupeři do branky opět Rajniš. A zopakoval anglický úklid, tedy střela o tyč. A další hattrick na světě. 13:0

Dva hattricky Löweho a Rajniše. Odmítnuté hattricky Kopala, Brantala i Morgensterna.Je třeba zvládnout ještě poslední zápas podzimu proti Miškovicím. Hraje se netradičně na UMT, hřiště Bedřichovská v sobotu 16. listopadu od 17.15.

Branky SKS:  9´ +  76´ + 88´ Rajniš,  17´ + 64´ Brantal, 21´ + 25´ Kopal,  43´ Jelínek, 44´ + 48´ + 48´ Löwe, 58´ Uhlík, 65´Morgenstern

Nejlepší hráč SKS: č.11 Martin Vodička 

Sestava SKS:  Doležal - Brantal, Vodička (26´Minařík), Kučera, Češka - Krejčí (58´Vyskočil), Jelínek, Rajniš, Morgenstern - Löwe, Kopal (54´Uhlík)

                                                                                                                                                                                                         Zizzé

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY