MB - SK Uhelné Sklady Praha 4:6 (0:3)

Vokovice - V rámci zimního turnaje Weber Cup na Aritmě, ve skupině A, jsme se v prvním zápasu zimní přípravy utkali se soupeřem z Košíř. 10. tým pražského přeboru měl původně nastoupit proti našemu A týmu. Ten se však momentálně oddává tréninkovým radovánkám v Jizerských horách, proto jsme utkání sehráli my.

     A nebylo to jednoduché. Zimní příprava se rozjíždí pomalu. Není nás zatím příliš mnoho. Hráči C týmu měli svůj zápas. Byli jsme rádi, že nám mohl vypomoci Patrik Steiner, teprve 16 letá naděje střešovického fotbalu. Pomohl nám i hráč U19 Marek Papež. Poprvé se představil Tomáš Kravec. A v zápase se objevili hráči A týmu, kteří neodjeli na soustředění. Lukáš Lehner a Marek Rajniš. 

     Zápas začal ve slušném tempu a rozhodně to nebylo na úvod špatné.Rozhodně nejde říci, že by nás soupeř přehrával či válcoval. Ukázal však individuální kvality a vyšší třídu především v řešení přechodu do útoku a v zakončení. První poločas jsme ztratili v poměru 0:3. Jedna šikovně umístěná střela a dvě střely zpoza velkého vápna. 

    I druhý poločas výsledkově nezačal přívětivě. Hned na úvod jsme inkasovali počtvrté. Všechny čtyři góly pramenily z našich ztrát v úvodu založení nějaké akce. Soupeř možná trochu polevil a rázem jsme srovnali krok. Nejdříve snížil Kopal. Kravec vybojoval míč v rohu hřiště, odcentroval a volej byla povinná záležitost. Pak se velmi povedenou střelou blýskl Vajnar. Zpoza vápna skákavý míč nasměroval do horního růžku soupeřovy branky. Opět jsme inkasovali. Vzápětí jsme se po rohu Löweho zase prosadili my. Kašpar hlavičkoval na malém vápně úplně osamocen. I soupeř předvedl nechytatelnou parádní střelu. To už bylo na 3:6. Nakonec však poslední slovou patřilo našim hráčům. Lehner se uvolnil na pravé straně, našel do kapsy nabíhajícího Löweho, který si svou střeleckou formu hlídá. 

       Na úvod to bylo výsledkově a vlastně i herně velmi solidní. 6 inkasovaných branek je samořejmě hodně. Čtyři vstřelené je velmi pozitivní. Fyzicky jsme neodpadli. A herní chyby jsou v tomto období asi očekávatelné. Je třeba však zlepšit tréninkovou morálku, abychom do březnového mistráku byli připraveni.

Branky: Kopal, Vajnar, Kašpar, Löwe

Sestava:  Steiner - Češka, Kučera, Brantal, Krejčí - Vejvoda, Lehner, Rajniš, Papež - Kopal, Löwe (nastoupili Kašpar, Vajnar, Kravec)   

Program zápasů zimní přípravy:

30. 1.  20:00  Lipence (hř. Strahov)

1. 2. 12:00 Ďáblice (hř. SKS)

13. 2. 19:00 Libčice (hř. SKS)

16. 2. 17:00 Kbely (hř. SKS)

22. 2. 16:00 Přední Kopanina B (hř. SKS)

27. 2. 19.00 Troja (hř. SKS) 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY