MB - Sokol Lipence 3:1 (2:0)

Strahov - Ke druhému přípravnému zápasu jsme přijeli na Strahov do fotbalového centra mládeže AC Sparty Praha. V hale na UMT jsme odehráli zkrácené utkání na 2x 35 minut, v poměru 8 + 1 hráčů na každé straně a na menší brány. Hrálo se ve vysokém tempu, především první poločas přinesl rychlou kombinační hru z obou stran. Především z hlediska kondice to byla výborná příprava.

      Hřiště bylo kratší, zato bylo pořádně široké. Hra se tedy přelévala především ze strany na stranu. První zásah přišel po čtvrt hodině hry. Z pološance se prudkou střelou po zemi prosadil Kopal. (1:0) 

          Vzápětí však mnohem výraznější šanci, která vznikla dobrou a hlavně rychlou a přesnou kombinací, zahodil. Další branku nám soupeř daroval. Vysoko jsme napadali, až Kašpar získal míč přímo od samotného brankáře soupeře a střelecká pozice v podobě trf prázdnou branku byla jasná. (2:0)  

       Ve druhém poločase tempo přece jenom polevilo. A odrazilo se to i na hře. Navíc poměrně brzy umístěnou střelou o tyč se prosadil Minařík. (3:0)

   Naši hráči byli při chuti a začali jsme soupeře přehrávat. Měli jsme několik velmi dobrých až ložených příležitostí. Branku jsme však nevstřelili. Naopak jsme přiživili frustraci hráčů v bíločervené kombinaci. Tři ostré zákroky na naše hráče si vybrali svou daň. Zranění Brantala, oboustranný výpadek koncentrace na fotbal a možná i trochu nechuť pokračovat v tom nasazení, které se odehrávalo dosud. Iniciativu převzaly Lipence, trefily tyč i břevno. Nakonec jim ke snížení pomohl rozhodčí. Náš hráč ve vápně při odkopu trefil strop a rozhodčí nesmyslně nařídil pokutový kop. Hašek tentokrát žádný fair-play gesto neprojevil a dopřál si radost z kuriózně nařízené penalty. (3:1)

     Nicméně účel přípravného utkání to splnilo. Škoda jen zranění. Další přípravné utkání sehrajeme doma v poledne tuto sobotu proti Ďáblicím.

Sestava SKS: Mulač - Češka, Smejtek V., Brantal, Krejčí - Löwe, Kašpar, Minařík, - Kopal (Zrnič, Lega, Čekal, Kravec)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY