MB - SK Ďáblice B 2:2 (1:1)

Střešovice - Třetí přípravné utkání jsme sehráli na domácím hřišti. V pravé poledne 1. února bylo počasí jak v polovině dubna. Šli jsme do utkání s cílem především vyzkoušet jiný herní systém, abychom měli různé herní varianty pro jarní část soutěže. Zkusili jsme rozestavení 4 - 3 - 3.

          Nepatrně odlišná adaptace obvyklého systému nám vnesla chaos do naší hry. Jakoby přestaly platit obvyklé zákonitosti. Měli jsme problém držet správné poziční postavení, díky čemuž nám vznikaly díry v systému. Tyto díry bylo někdy obtížné vyplnit a tudíž nás to stálo mnoho zbytečných sil. Nicméně herně, směrem dopředu, to nebylo špatné. Dvakrát pořádně zazlobil Kopal.

16´ Nešetrně jsme si počínali při bránění velkého vápna a vznikla z toho zbytečná penalta. Soupeř nezaváhal. 0:1

34´ Po centru ze strany se k hlavičce dostal Vajnar a jeho role byla snadná. 1:1

Přestože jsme byli opticky lepší, důraznější i fotbalovější, dopouštěli jsme se příliš mnoho ztrát, často chybné poziční postavení dávalo možnosti soupeři nás ohrožovat. Z tohoto pohledu poločasový výsledek odpovídal průběhu.

     I druhý poločas se nesl v podobném stylu, byť tempo už opadlo. Chybovost a zbytečné ztráty s postupujicím časem narůstaly. Soupeř se dostával do velmi dobrých příležitostí, neboť jsme jim štědře dopřávali prostory, které jsme chtěli mít uzavřené. 

55´ Po nepřesné rozehře a vytvoření dostatečně široké průchodu nám soupeř velmi snadno prošel středem a úspěšně zakončil. 1:2

79´ Až v závěru jsme získali jednoznačou převahu. Soupeř už neinvestoval do útoku, docházeli síly. Po centru Kravce se k míči na malém vápně dostal Kopal, jednoduše zakončil k tyči. 2:2

      Chvílemi to vypadalo, že v posledních deseti minutách dokonáme obrat. Jenže v koncovce jsme dnes byli příliš nepřesní. A trochu chyběla i nějaká vůle. V závěru byla často patrná frustrace našich hráčů ze zbytečných ztrát míče, které vedly ke zbytečně naběhaným metrům. Nyní nás čeká zápasový odpočinek. 

Sestava SKS: Pospíchal - Češka, Smejtek V., Morgenstern, Krejčí - Minařík, Jelínek, Löwe - Lega, Kopal, Kašpar (Kravec, Vajnar, Čekal) 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY