MB - AFK Libčice 3:3 (1:1)

Střešovice - Čtvrté přípravné utkání. Soupeř ze středočeské 1.B třídy. Konkrétně lídr skupiny B. Ambiciózní kvalitní soupeř v rámci čtvrtečního tréninku. My jsme opět vyzkoušeli nové rozestavení, nový herní systém. I přes četné chyby jsme spatřili zlepšení.

      První poločas přinesl poměrně atraktivní a rychlou hru. Soupeř nás zlobil především svým důrazem, my jsme profitovali zejména z rychlosti. Do první megašance se dostal Vojta Minařík. Svůj sólo nájezd však neproměnil. Dvakrát zahrozil i soupeř. 

17´ Míč z trestného kopu sklouzl po mokré zemi, Pospíchal ho neudržel a vypadnuvší míč soupeř bez problému dorazil do sítě. 0:1

34´  Velkou sebedůvěru projevil Honza Kašpar. Nejdříve zahodil dvě luxusní obrovské šance, které nasměroval místo do sítě, do nebe. Pak byl faulovaný ve vápně. Tradiční exekutoři penalt Kopal a Löwe zrovna seděli na lavičce, proto si míč vzal právě Kašpar. A opět kopl netradičně nahoru, naštěstí se míč vešel mezi tyče. 1:1

První poločas víc branek nepřinesl, přestože se do šance dostal Kopal, nebo se skvěle prezentoval svou střelou Uhlík.

      Druhý poločas jsme začali velmi aktivně a byli jsme to my, kdo diktoval tempo. Místo vedení jsme však znovu inkasovali.

56´Nedorozumění v obraně přineslo velmi laciný gól pro soupeře.  

Pak se zbytečně přiostřilo. Soupeř hrál hodně tvrdě. Navíc se často dopouštěl kritiky rozhodčího. Po jednom z takových střetů byl hráč soupeře vykázán ze hřiště. Tento moment hodně narušil zbytek zápasu. Vytratila se fotbalovost. Veškeré herní systémy padly a oboustranně už to byla spíše trma vrma....

72´ Opět jsme se nastěhovali před soupeřovu branku a pohotovost Kašpara v malém vápně přinesla vyrovnání. 2:2

75´ Zapomněli jsme se vzadu. Respektive vpředu. A umožnili soupeři řítit se z poloviny hřiště sami na branku. A soupeř to vyřešil velmi sebejistě. 2:3

88´ Netradiční a nečekáný hráč vyrovnal. Poprvé se po dlouhé době ukázal Kuba Zimčík. Hned nastoupil do utkání. Zůstal po celý zápas a dvě minuty před koncem opustil svou pozici stopera. Poprvé se ocitl na deset vteřin úplně na hrotu a hned z toho bylo vyrovnání. Ta chladnokrevnost ve vápně. 3:3

89´ Soupeř dostal výhodu pokutového kopu. Z našeho pohledu jsme viděli skutečně náš faul. Přesto sám faulovaný zřejmě usoudil, že především uklouzl a penaltou nám vrátil míč. Děkujeme.

Takže jsme se s kvalitním soupeřem rozešli smírně.

Sestava SKS: Pospíchal -  Kravec, Smejtek V., Zimčík, Krejčí - Vejvoda, Jelínek, Minařík V. - Kašpar, Kopal, Löwe (do hry zasáhli Vajnar, Uhlík, Ferstl)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY